РЕСПІРАТОРИ
Наша компанія є офіційним представником виробника респіраторів, діє від імені та за дорученням виробника та реалізує респіратори безпосередньо зі складів виробника. Тому, якщо ви шукаєте респіратори від виробника – ви потрапили правильно.
Чому купити респіратори у виробника це правильне рішення? Ну, по-перше, ви отримуєте найкращу ціну на респіратори, а ціна – це другий фактор після якості. Найкраща ціна на респіратори доступна за замовленням респіраторів від 1 тисячі штук. Другим значущим фактором є підтверджена якість респіраторів. Купуючи респіратори від виробника, ви отримуєте респіратори високої якості з повним пакетом дозвільної документації (сертифікати, висновок СЕС). По-третє, вам доступні будь-які обсяги респіраторів. Ми готові відвантажити будь-яку кількість респіраторів за адекватні терміни.
Якщо ви займаєтеся реалізацією респіраторів або закупівлями респіраторів для свого підприємства, то перше найменування, яке вам спаде на думку – це респіратор Мікрон. Саме респіратор під такою назвою – найбільш продаваний респіратор в Україні. Є, звичайно, й інші торгові марки в Україні, такі як респіратор Рута або респіратор Бук, або імпортний респіратор 3М.
Ціни на респіратори ви можете дізнатися телефоном у менеджера або при запиті на електронну пошту або вайбер.
ВІДПОВІДІ НА ЧАСТО ЗАДАНІ ЗАПИТАННЯ
Що таке респіратор-напівмаска?
Респіратор-напівмаска (далі за текстом респіратор) – найпростіший вид засобів індивідуального захисту органів дихання людини, який працює за принципом фільтрації повітря, що вдихається через спеціальну фільтруючу тканину. Респіратори бувають із клапанами видиху та без них. Клапан видиху полегшує видихання повітря з легень людини і перешкоджає вдихання неочищеного повітря через нього (працює строго в одному напрямку, пропускаючи повітря лише на видих). Респіратор-напівмаска відноситься до фільтруючих засобів індивідуального захисту органів дихання. Застосування респіраторів (як і будь-яких інших фільтруючих ЗІЗ) у середовищі, де вміст об'ємної частки кисню в повітрі менше 17% – ЗАБОРОНЕНО. Також заборонено застосування респіратора в замкнутому просторі, де невідомий хімічний склад повітря.
Навіщо потрібний респіратор?
Респіратор, як і будь-який інший вид СІЗОД, призначений для очищення повітря, що вдихається, від шкідливих і небезпечних домішок у ньому, у тому числі промислового пилу. Крім пилу, респіратори здатні очищати повітря, що вдихається від аерозолів, а респіратори з класом захисту ФФП3 (FFP3) здатні очищати вдихуване повітря від канцерогенних аерозолів, радіонуклідів і мікроорганізмів (вірусів, бактерій, спор), у тому числі вірусу COVID-19.
Де використовуються респіратори?
Основне застосування респіраторів – промислові об'єкти, де кількість пилу перевищує гранично допустиму концентрацію (ГДК). Як правило, це підприємства гірничо-металургійного спрямування, шахти, підприємства концерну УКРАТОМ та інші підприємства, де потрібно захистити працівника від шкідливих факторів.
З 2020 року кардинально змінилася сфера застосування респіраторів, особливо із класом захисту ФФП3 (FFP3). Наразі ці респіратори закуповуються лікарнями, санаторіями, школами та іншими бюджетними організаціями України в обсягах, що перевищують обсяги закупівель промисловими підприємствами.
Який клас захисту має респіратор?
Усі респіратори-напівмаски, що виробляються в Україні (і не тільки) розрізняються за класами захисту:
- клас захисту ФФП1 (FFP1) – для захисту органів дихання від аерозолів мінерального, тваринного та рослинного походження, а також синтетичного пилу до 4-х ГДК;
- клас захисту ФФП2 (FFP2) – для захисту органів дихання від аерозолів мінерального, тваринного та рослинного походження, а також синтетичного пилу до 12 ГДК;
- клас захисту ФФП3 (FFP3) – для захисту органів дихання від канцерогенних аерозолів, радіонуклідів та мікроорганізмів (вірусів, бактерій, спор), зокрема вірусу COVID-19. До 50 ГДК.
Чим відрізняється респіратор із клапаном видиху від респіратора без клапана видиху?
Як ми писали вище, респіратор-полумаска виробляється як із клапаном видиху, і без клапана видиху. Клапан видиху дозволяє знизити опір повітря на видиху. Респіратор з клапаном при видиху не фільтрує повітря, що видихається людиною, тому заборонено до застосування при карантині в замкнутих просторах (транспорт, магазини і т.д.).
Хто виробник респіраторів Мікрон?
Ми реалізуємо респіратори Мікрон. Респіратор Мікрон випускається на промислових потужностях ТОВ "Мікрофільтр" і реалізується суворо через офіційні канали збуту. Купити респіратори Мікрон можна тільки в офіційного партнера, яким є лише дві юридичні особи в Україні, зокрема наша організація.
Які мають бути документи на респіратор?
Респіратор ставиться до СІЗОДу, тому до нього застосовуються особливі вимоги. Респіратор повинен відповідати ряду національних та міжнародних нормативних документів (стандартів). Підтвердженням відповідності даної продукції нормативним документам є Сертифікат експертизи типу, Сертифікат відповідності, Декларація про відповідність та Висновок СЕС.
Чому ціна на респіратори від виробника вища за ціни на респіратори в інтернеті? Як формується вартість респіратор?
Справді, в нашій країні є «якийсь абсурд», коли великооптова відпускна ціна виробника на 20-30% вища за ціну, за якою багато продавців торгують в інтернеті. Але це «явлення» має логічне пояснення. Усі представлені в інтернеті респіратори Мікрон (і не тільки Мікрон) – це респіратори, які скуповують у працівників підприємств за копійки (3-5 грн) і потім реалізують через інтернет або інші канали продажу з накруткою 200-300% по 10-12 грн за одиницю. Такі «ділки» можуть дати і сертифікати, тому що сертифікати на респіратори Мікрон є у вільному доступі до мережі інтернет.
Як правило, дешеві респіратори продаються у кількості до 1000 штук. Купити респіратори оптом (від 10 тисяч і більше) не буде можливим чи на підготовку такої партії респіраторів піде не один тиждень.
Чим респіратор Мікрон кращий за респіратор Бук або респіратор Рута?
Респіратори Мікрон випускаються на промисловому обладнанні не одне десятиліття. Ми (ТОВ Мікрофільтр) випускаємо респіратори з якісних матеріалів, які закуповуємо безпосередньо у відомих на ринку виробників. Наші нитки і гумки не гнилі, тому не розриватимуться, як розриваються в кожному другому респіраторі Рута або кожному третьому респіраторі Бук. Національна поліція України, національна гвардія України, державна прикордонна служба України віддали належне якості респіраторів Мікрон та відмовилися використовувати респіратори Рута та респіратори Бук через описану вище.
Як купити респіратори оптом?
Якщо ви хочете купити респіратори в кількості 1-100 штук, то ви потрапили не туди. Ми не продаємо респіратори у таких кількостях. Такі обсяги респіраторів можна придбати у наших партнерів, які працюють з нами. Якщо Ви торгуюча організація або підприємство, якому потрібно купити респіратори від 1000 штук – ви наш клієнт. Верхнього кордону у кількості респіраторів немає. Якщо ви хотіли купити респіратори в обсягах, що перевищують 100 тисяч штук, ви будете поставлені в чергу на відвантаження. Ми реалізуємо респіратори мільйонами штук на рік.
Якщо я хочу купити респіратор дрібним гуртом від 10 штук, що мені робити?
Респіратор купити в такій кількості ви можете в будь-якому будівельному магазині або в Інтернеті.
Респіратор та коронірус. Чи захищає респіратор від вірусу COVID-19?
Так. Респіратор із класом захисту ФФП3 (FFP3) захищає людину від потрапляння в організм вірусів, у тому числі вірусу COVID-19.
Чому один респіратор має носовий затискач та клапан червоного кольору, а інший респіратор зеленого?
Колір фурнітури респіратора (носовий затискач та клапан видиху) залежить від класу захисту респіратора. Зелений колір – респіратор класу ФФП1 (FFP1), респіратори класу ФФП2 (FFP2) мають фурнітуру жовтого кольору, респіратори ФФП3 (FFP3) мають фурнітуру червоного кольору. Дане "забарвлення" прописано в ДСТУ і належить до респіраторів, незалежно від торгової марки.
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Відділ продажів:
+38 (063) 032-37-43 (Viber, Telegram, WhatsApp) - роздріб, прямі договори
+38 (067) 769-11-04 (Viber, Telegram) - тендери та державні закупівлі, пошта: czkr@ukr.net