Menu
Your Cart

ТОВ МІКРОФІЛЬТР


ТОВ МІКРОФІЛЬТР 

ТОВ Мікрофільтр - український виробник, який працює на ринку засобів індивідуального захисту (ЗІС) з 1990 року.  За цей час підприємство зарекомендувало себе як виробник якісної продукції та надійний партнер та постачальник. Продукція, яку виробляє ТОВ Мікрофільтр, відома не лише в Україні, а і за її межами.  Серед клієнтів ТОВ Мікрофільтр гіганти металургії та гірництва України, такі як: ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат", ПАТ Південний ГЗК, ПАТ Інгулецький ГЗК, ВАТ "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь", ВАТ "Полтавський ГЗК", ПАТ "Одеський морський порт "Південний", ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", ПАТ "Укргазвидобування" та інші. Це далеко не повний перелік вдячних клієнтів ТОВ Мікрофільтр за 30 років праці на ринку засобів індивідуального захисту (ЗІС).

На даний час підприємство виробляє наступну продукцію:

  • респіратори Мікрон  з класом захисту FFP1, FFP2, FFP3 з клапаном видихи та без нього;
  • напівмаска фільтруюча протиаерозольна типу ППМ  "Лепесток", як з клапаном видоху так і без клапану;
  • цивільні протигази ГП-7;
  • легкі захисні костюми Л-1 (матеріал тканини Т-15К);
  • фільтра поглиначі для захисних споруд цивільного захисту;

Продукція, яка виробляється на підприємстві реалізується лише через мережу офіційних представників компанії. Якщо хтось намагається співпрацювати з вами від імені ТОВ Мікрофільтр - обов'язково вимагайте сертифікат офіційного дилера. Лише такий документ дає право працювати та реалізовувати продукцію виробництва ТОВ Мікрофільтр від імені виробника.

З 2018 року ТОВ Мікрофільтр працює за міжнародним стандартом керування системою якості ДСТУ ISO 9001:2015.

Компанія ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ КР - це офіційний представник ТОВ Мікрофільтр, який реалізує продукцію від імені виробника на всій території України з 2016 року.

 

 ТОВ Мікрофільтр ТОВ Мікрофільтр ТОВ Мікрофільтр

 ТОВ Мікрофільтр ТОВ Мікрофільтр ТОВ Мікрофільтр

 ТОВ Мікрофільтр ТОВ Мікрофільтр ТОВ Мікрофільтр

У даній категорії немає товарів.