Menu
Your Cart

ТОВ "НВП "ЗАХИСТ УКРАЇНИ"

Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
протигази від виробника
Цивільний захист КР
Протигази українського виробництва
Цивільний захист КР
лише поточний рік виробництва
у нас немає протигазів "знятих зі зберігання"
Цивільний Захист КР
комплектація погоджена з ДСНС України
відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010
ТОВ "НВП "ЗАХИСТ УКРАЇНИ"

ТОВ «НВП «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

ТОВ «НВП «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» - український виробник засобів індивідуального захисту, в тому числі засобів індивідуального захисту органів дихання - фільтрувальних протигазів, як цивільного, так і військового призначення. Компанія існує на ринку з 2016 року.

Компанія «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» є ексклюзивним офіційним представником відомих європейських виробників ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) органів дихання в Україні. Фільтрувально-поглинаючі коробки (фільтри) для цивільних та військових протигазів від торгівельної марки TRAYAL та SIGMA виготовляються за європейськими стандартами та стандартами НАТО і вже є відомими і в Україні.

Окрім виготовлення протигазів фільтрувальної дії (як цивільних, так і військових) ТОВ «НВП «Захист України» також виготовляє захисні костюми хімічного, радіактивного та бактеріологічного захисту шкіри. Легкий захисний костюм Л-1 відомий фахівцям з цивільного захисту вже дуже давно та набув популярність в Україні для задач, які пов’язані з захистом  персоналу хімічних, металургійних та інших підприємств з небезпечними умовами праці.

Вся продукція, яку виготовляє ТОВ «НВП «Захист України», сертифікована за українськими та європейськими стандартами.

Протигази від ТОВ «НВП «Захист України» пройшли випробування і в реальних умовах фронту. Захисники України використовують наші протигази для захисту від БОР (бойових отруйних речовин) на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Поставки продукції ТОВ «НВП «Захист України» реалізується лише офіційними каналами збуту - через відділ продажів компанії «Цивільний Захист КР».

У даній категорії немає товарів.