Протигази купити українського виробництва від офіційного представника виробника
Menu
Your Cart

протигази

Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
протигази від виробника
Цивільний захист КР
Протигази українського виробництва
Цивільний захист КР
лише поточний рік виробництва
у нас немає протигазів "знятих зі зберігання"
Цивільний Захист КР
комплектація погоджена з ДСНС України
відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010
протигази

ПРОТИГАЗ

Компанія Цивільний Захист КР є офіційним представником українського виробника і реалізує на ринку України протигази вітчизняного виробництва. Ми постачаємо протигази підприємствам України незалежно від їхньої форми власності та співпрацюємо як з комерційними підприємствами, так і з комунальними та бюджетними установами. Серед наших замовників заклади освіти, лікарні, бібліотеки, транспортні та житлово-комунальні компанії та багато інших.

 протигаз

Всі протигази, які постачаються замовнику, є новими та відповідають вимогам державних та міжнародних нормативних актів, в тому числі вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». На кожну партію протигазів надається паспорт, сертифікат експертизи типу (модуль В), висновок СЕС, декларація відповідності технічному регламенту, сертифікат на систему керування якістю ДСТУ ISO 9001:2015.

купити протигаз

Навіщо підприємства купують протигази? Відповідно до "Кодексу цивільного захисту України", на кожному підприємстві, незалежно від форми власності, де кількість працівників перевищує 40 осіб, повинна бути створена служба цивільного захисту, а на кожного працівника повинен бути фільтруючий протигаз, який повинен відповідати вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010.

Так як протигази потрібні для системи цивільного захисту, то згідно нормативних актів, при прийманні протигазів замовником, до склада приймальної комісії повинні бути включені працівники інспекції ДСНС України. Це може запобігти постачанню контрафактних протигазів, або протигазів з простроченим терміном захисної дії.

протигаз купити

Як замовити протигази. Як що ви представник комерційної структури – з вами буде заключено Договір та виставлено рахунок до сплати. Після сплати рахунку та отримання коштів на рахунок постачальника, в 10-ти денний термін протигази будуть доставлені на ваше підприємство. Якщо купити протигази потрібно за бюджетні кошти, то згідно до Закону України про державні закупівлі, процедура закупівлі до 50-ти тисяч гривень можливо проводити без проведення тендерної процедури. Якщо потрібно протигази купити за бюджетні кошти на суму, яка перевищує 50 тисяч гривень – потрібно проводити тендерну закупівлю.

протигаз

Як не купити протигаз бувший у вжитку? По перше, ви повинні знати, що в Україні лише один виробник протигазів – ТОВ НВП "Захист України". На жаль, деякі ділки підроблюють документи на протигази та приймають участь у державних закупівлях з протигазами так званими «знятими зі зберігання». Наголошую, що протигаз, термін якого перевищує 10 років – не дійсний. Сорбент, який знаходиться у фільтрувально-поглинальній коробці (ФПК), втрачає поглинальні властивості за 10 (12) років, незалежно від того, чи використовували протигаз, чи ні. Також, часто у тендерних закупівлях приймають участь (та завжди перемагають!!!) контрабандисти, які незважаючи на заборону постачання протигазів з країни-агресора, підроблюють документи, та постачають бюджетним установам протигази російського виробництва попри заборону РНБО (рада національної безпеки та оборони). Тому, купуючи протигази, вимагайте у постачальника документи, які підтверджують країну походження протигазів (експертний висновок торгово-промислової палати України).

протигази

Що пропонуємо ми. Ми пропонуємо вам купити фільтруючі протигази для системи цивільного захисту вашої установи: протигаз типу ГП-7 з маскою ІЗОД-1 (аналог маски ШМП, найдешевший варіант для бюджетних організацій), протигаз типу ГП-7 з маскою ІЗОД-2 (повний аналог маски МП-04, маска з переговорним пристроєм, підходить для командного складу), протигаз типу ГП-9 з панорамною маскою ІЗОД-3 (Патріот).

До складу протигазу входить лицьова частина (маска), фільтруюче-поглинаюча коробка, сумка для носіння протигазу. Також, додатково (за вимогою покупця) протигаз може бути укомплектований протизапотіваючими плівками, олівцями та додатковими фільтрувальними коробками.

протигази купити

Якщо у вас виникли запитання стосовно придбання протигазів (наприклад протигази ціна), зателефонуйте до наших менеджерів або відправте листа на нашу електрону адресу. Наші спеціалісти допоможуть підібрати необхідну комплектацію протигазу та правильно прописати технічні умови до тендерної закупівлі (за необхідності).

Як купити протигаз

Для того, щоб замовити потрібну Вам партію пртигазів, Вам необхідно скинути свою заявку на Вайбер,Телеграм або електрону пошту відділу продажів компанії. Буде краще, якщо Ви зв'яжитесь з нашими фахівцями телефоном.

Якщо Ви залишаете заявку на протигази на пошті, велике прохання залишати свої контактні дані та уставні документи, щоб наша бухгалтерія могла виставити Вам рахунок.

З початку повномаштабної війни ми не працюємо з післясплатою. Лише 100% передплата.

протигаз


ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Що таке протигаз

Протигаз - це засіб індивідуального захисту, призначений для захисту органів дихання (ЗІЗОД), шкіри обличчя і очей людини від впливу шкідливих і небезпечних газів і парів.

Які бувають протигази

Засоби захисту органів дихання (ЗІЗОД) діляться на два типи: ізолюючої та фільтруючої дії:

  • протигази ізолюючої дії - це шлангові протигази, які складаються з лицьової частини (маски), шланга з протипиловим фільтром на кінці і ременями (лямочним і поясним) для зручності застосування. Довжина шланга складає 10 метрів для протигаза ПШ-1 і 20 метрів і більше - для протигазу ПШ-2. Дані протигази призначені для виконання робіт в замкнутих просторах (цистерни, колодязі та інші ємності) де є або можливо виділення в процесі виконання роботи шкідливих і небезпечних речовин або вміст кисню в повітрі нижче 19%. Дихання працівника відбувається чистим повітрям із зовні, де вміст кисню в повітрі знаходиться в межах від 19% до 23% і відсутні шкідливі домішки. Органи дихання людини ізольовані від газоповітряного середовища робочого місця, тому такі протигази і називаються ізолюючі. Час захисної дії даного типу протигазів не обмежений;
  • протигази фільтруючої дії - це протигази, принцип дії яких заснований на фільтрації вдихуваного людиною повітря. Фільтруючі протигази застосовуються тільки в тому випадку, коли в повітрі робочої зони, де планується проведення газонебезпечних робіт, міститься не менше 17% кисню і заздалегідь відома шкідлива чи небезпечна отруйна речовина (хлор, аміак, радіоактивний пил та інше). Фільтруючі протигази мають обмежений час захисної дії, який залежить від типу шкідливої ​​речовини (ШР) та її концентрації в повітрі. Чим вище концентрація шкідливої або отруйної речовини в повітрі - тим менше час захисної дії протигаза і навпаки.

З чого складаються фільтруючі протигази

Фільтруючі протигази складаються з лицьової частини (маски), фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) і сумки для перенесення протигаза. Додатково протигаз може бути укомплектований плівками проти запотівання, олівцями, додатковим фільтром.

Що значить «цивільний протигаз»

Цивільні протигази - це один з підвидів протигазів, які розроблялися і застосовуються спеціально для системи цивільного захисту населення, яка раніше називалася Цивільна Оборона (ЦО). Дані протигази мають в своєму маркуванні абревіатуру ЦП (цивільний протигаз) і призначені для служби цивільного захисту на всіх підприємствах і установах України, а також для захисту непрацюючого населення в надзвичайних ситуаціях (згідно з кодексом Цивільного Захисту України).

Приклади таких протигазів:

  • протигази ГП-5 - протигаз часів Радянського Союзу. Знятий з виробництва в 1989 році;
  • протигази ГП-7 - має багато модифікацій. Випускається в даний час з префіксом фільтруючи-поглинальної коробки ГП-7К;
  • протигази ГП-9 - сучасний протигаз з панорамною лицевою частиною (маскою) для системи цивільного захисту населення. 

Чим цивільні протигази відрізняються від військових

Військові протигази в першу чергу повинні відповідати тим вимогам, які потрібні військовим для виживання при проведенні спеціальних операцій. Такий протигаз не повинен заважати прицільно стріляти, він не повинен бути помітний на тлі навколишнього середовища, деякі протигази призначені навіть для дихання під водою! Також військові протигази обладнані фільтрувальною коробкою, яка обов`язково захищає від бойових отруйних речовин (БОР) типу зарин та заман, що не є обов `язковою вимогою для цивільних фільтрувальних протигазів.

Якими ФПК комплектуються цивільні протигази

За замовчуванням, цивільні фільтруючі протигази ГП-7 комплектуються фільтрувально-поглинальними коробками (або по-народному фільтрами) ГП-7К. Даний фільтр спеціально розроблений для застосування в системі цивільної оборони і захищає органи дихання людини від наступних отруйних речовин (ОР):

  • отруйні речовини типу АВЕ (промислові гази);
  • пари ртуті;
  • бойові отруйні речовини (зарин, зоман, іприт, VX гази, фосген, дифосген, синильна кислота, радіоактивний пар і пил).

З 2023 року всі фільтруючі протигази типу ГП-7 та ГП-9 виробництва ТОВ НВП "Захист України" комплектуються імпортними фільтрами ТМ TRAYAL (Сербія) та TM SIGMA (Чеська республіка). Дані фільтри виготовляються за стандартами НАТО.

Чому саме такими фільтрувально-поглинальними коробками (ГП-7К) комплектуються цивільні протигази

Вимоги до ФПК прописані в державному стандарті ДСТУ EN 14387:2017, в якому за основу взято міжнародні вимоги до ФПК такого типу.

Який гарантійний термін дії має протигаз ГП-7К

Згідно з паспортом на протигаз ГП-7, гарантійний термін придатності протигаза становить 12 років. В СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги» прописано, що протигаз повинен бути придатним до використання за призначенням не меньш ніж 10 років.

Як правильно підібрати розмір лицьової частини протигаза

Різний тип протигазної маски (лицьовій частини) вимагає різний підхід до визначення необхідного розміру. Наприклад, маска ШМП має розміри від 0 до 4. Маски МП-04 і панорамні маски ПМ-88 мають всього три розміри - 1,2,3. Отже, дати однозначну відповідь неможливо. В першому випадку (маска ШМП) потрібно знати 2 окружності голови - одна через надбрівні дуги, друга через верхівку голови і підборіддя. У випадку з більш сучасними масками, потрібно знати тільки одну окружність голови. Решта підганяється за допомогою лямок маски.

Хто в Україні виробляє протигази

Станом на сьогодні, в Україні всього один вітчизняний виробник фільтруючих протигазів. Протигази типу ГП-7 та типу ГП-9 виробляє тільки ТОВ НВП "Захист України". На превеликий жаль, ринок протигазів в Україні на 80% заповнений фальсифікатом. Це і «протигази, зняті зі зберігання», на яких деякі не сумлінні «підприємці» перебивають дату виробництва ФПК і перевулканізовують дату виробництва на старих масках, у яких вже починають утворюватися мікро тріщини в гумі, і протигази російського виробництва, які потрапили на митну територію України не зовсім законним шляхом (точніше зовсім незаконним). При проведенні державних закупівель такі «ділки» під протигази незрозумілого і сумнівного походження підкладають документи, скачані з інтернету і виправляють їх у фотошопі. Крім ТОВ НВП "Захист України" ще пару організацій заявляють, що є виробниками протигазів (навіть сертифікували протигази в центрі стандартизації), але виробничі потужності показати не можуть. До речі, ТОВ НВП "Захист України" крім обов'язкових сертифікатів і висновків з 2018 року має міжнародний сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015.

Тому ми з повною відповідальністю можемо стверджувати, що справжній вітчизняний виробник протигазів в Україні лише один.

Що означає термін «протигази, зняті зі зберігання»

«Протигази, зняті зі зберігання» - це протигази, у яких закінчився гарантований виробником термін захисної дії (10 років) і які непридатні до подальшого застосування за призначенням. За цей термін хімічний реагент, який знаходиться в ФПК, перестає поглинати отруйні речовини (ОР) і людина може отримати отруєння навіть при використанні протигаза. Це протигази, які списані з підприємств через їх потенційну непридатність. Експлуатація таких протигазів ЗАБОРОНЕНА!

Якщо нам потрібно купити протигази, як убезпечити себе від фальсифікату

Якщо потрібно купити протигази для Вашої організації, рекомендуємо звертатися до виробника або його офіційного представника. Тільки виробник і його довірена особа зможе поставити Вам якісні протигази з дійсним гарантійним терміном без ризику купити протигази в Україні сумнівної якості та сумнівного виробника. Згідно з пп. 12.1 та 13.1 СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги», приймання протигазів повинно проводитися комісією, одним з членів якої повинен бути представник інспекції ДСНС України. Це дозволить Вам убезпечити себе і купити протигази українського виробництва належної якості.

Яку відповідальність несе особа, яка свідомо вирішило протигази купити «подешевше», незважаючи на сліди, які явно вказують на їх «несвіжість» або сумнівне походження

Особа, яка по своїй некомпетентності або посадовій недбалості вирішило купити протигази «неналежної якості» несе кримінальну відповідальність. Тим більше, якщо протигази купити в Україні за бюджетні гроші. Якщо покупка неякісних протигазів призведе до смерті людей через отруєння ОР, дана особа несе також кримінальну відповідальність за постраждалих людей. Тому, рекомендуємо дуже серйозно підходити до закупівель протигазів і залучати працівників ДСНС при прийманні протигазів. Це допоможе зняти з Вас відповідальність.

Яка кількість протигазів повинно бути на підприємстві (в організації)

В Україні головним документом з питань цивільного захисту населення є «Кодекс цивільного захисту України». Даним документом регламентовано, що на підприємстві або в організації всі працівники повинні бути захищені на випадок надзвичайної ситуації (НС) техногенного або природного характеру. Так само в кодексі чітко вказано, що протигази повинні бути в кількості 100% від штатної кількості працівників плюс 5%. Якщо в штатному розкладі вашого підприємства 1000 чоловік, то у вас на підприємстві повинно бути 1050 протигазів з дійсним терміном придатності. Також кількість протигазів прописана у постанові кабінету міністрів України №1200 від 19.08.2022 р.

В які регіони ви робите поставки протигазів

Ми поставляємо протигази по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій). Ми поставляємо протигази і в Київ, і до Львова, і до Одеси. Наш представник при необхідності може виїхати в будь-яке місто України для комісійного приймання протигазів. Єдиною умовою є кількість. Якщо вам потрібно протигази купити в кількості 10-20 штук, то їхати за сотні кілометрів економічно недоцільно. В такому випадку протигази відправляються перевізником (як правило Новою поштою) з адресною доставкою, а всі документи узгоджуються дистанційно.

Який термін поставки протигазів

Все залежить від кількості. Якщо вам потрібно купити протигази в кількості до 100 штук - термін поставки, як правило, становить до 10 календарних днів. Якщо вам потрібно протигази купити в кількості від 100 до 1000 штук, то поставка всієї партії протигазів займе до 20 календарних днів. Якщо Вам потрібно протигази купити в кількості більше однієї тисячі, то як правило, такі поставки відбуваються партіями по 500-1000 штук (або іншими партіями за згодою). Вам потрібно розуміти, що протигази при великих замовленнях (понад 1000 штук) виробляються і комплектуються безпосередньо для конкретного замовника. З огляду на те, що в Україні ми (ТОВ НВП "Захист України") єдиний український виробник протигазів, а організацій і підприємств дуже багато (всі бюджетні та промислові підприємства, в тому числі національна поліція та національна гвардія), це може займати якийсь час (але не більше одного місяця).

Чи можливо у вас купити протигази з відстрочкою платежу

З відстрочкою платежу купити протигази можуть тільки бюджетні організації. Всі комерційні структури можуть купити протигази тільки з передоплатою 100%.

Яка дата випуску протигазів

Протигази реалізуються поточного року випуску. Можуть бути винятки, якщо поставка протигазів відбувається в січні-лютому місяці. В такому випадку протигази постачаються попереднього календарного року. Так само можуть реалізовуватися протигази минулого календарного року, якщо потрібна партія з невеликою кількістю (5-10 штук).

Можна доукомплектувати протигаз додатковим «девайсом»

Протигаз може доукомплектувати на вимогу замовника, якщо дана вимога не порушує законодавство України. Наприклад, на прохання деяких організацій, ми неодноразово нашивали світло відбивні смуги на сумки протигазів.

Чи приймаєте ви участь в державних закупівлях

Так. Ми беремо участь у державних закупівлях, якщо заявник закупівлі в технічних умовах вказав, що протигази повинні бути українського виробництва і для підтвердження даного факту (українського виробництва) необхідні відповідні документи. Якщо такого підтвердження замовник торгів не вимагає, ми, як правило, в таких закупівлях участь не приймаємо. Причиною цього є той факт, що в державних закупівлях беруть участь шахраї, які під виглядом нових протигазів роблять поставки старих непридатних протигазів, списаних з підприємств. Як ви розумієте, торгуватися з тим, кому протигази дісталися даром - неможливо. У таких випадках закупівля протигазів залишаються на совісті особи, яка проводила цю закупівлю і правоохоронних органів, в які ми іноді звертаємось.

Чи можна купувати протигази російського виробництва

НІ. Протигази є продукцією подвійного призначення (продукція частково військового застосування). Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 2015 року та Рішенню РНБО України, в зв'язку з актом агресії Росії проти України, поставка продукції подвійного призначення з митної зони Росії в митну зону України заборонена. Перелік цих товарів щороку оновлюється і доповнюється.

Можна купити протигаз імпортного (не російського) виробництва

ТАК. Протигази, вироблені в будь-якій країні, крім Росії та Білорусі, можуть бути реалізовані на митній території України, за умови, що дані протигази потрапили на митну територію України законним шляхом і відповідають вимогам українських і міжнародних нормативних актів.

Можна у Вас купити протигази іншого виробника

У нас можна купити протигази тільки українського виробництва, що випускаються на виробничих потужностях ТОВ НВП "Захист України". Інші протигази в Україні не виробляються, принаймні офіційно і в промислових масштабах.

Інспектор ДСНС в приписі написав придбати для музичної школи протигаз ГП-9. Ми можемо закупити протигаз типу ГП-7

Так. Дане питання з інспекцією ДСНС України узгоджене. Інспекція рекомендує протигази типу ГП-7 для шкіл в тій комплектації, яку ми поставляємо.

Ваші протигази захищають від зарину?

Так. Фільтрувальна коробка ГП-7к захищає від промислових газів та бойових отруйних речовин (БОР) таких як зарин, зоман, іприт, фосген, діфосген, VX-гази, радіактивний пар та пил. Фільтрувальні коробки, які мають захист від БОР мають позначення SX.

Які бувають фільтрувально-поглинальні коробки до протигазів та як вони маркуються

Класифікація та маркування фільтрувально-поглинальних коробок (ФПК) до протигазів (ЕН 14387:2008)

 

Марка ФПК

 

Клас захисту ФПК

 

Маркування ФПК кольорами

 

Речовини, від яких захищає ФПК

А

1, 2, 3

коричневий

органічні гази та пари з температурою кипіння понад 65 °С (толуол, бензол, ксилол, циклогексан, бутиламін та ін.)

В

1, 2, 3

сірий

неорганічні гази та пари, за винятком оксиду вуглецю (хлор, сірковуглець, сірководень, ціаністий водень, йод, озон та ін.)

Е

1, 2, 3

жовтий

діоксид сірки та інші кислі гази та пари (двоокис хлору, хлористий водень та хлорорганічні отрутохімікати)

К

1, 2, 3

зелений

аміак та його органічні похідні

АХ

 

коричневий

органічні пари з температурою кипіння нижче 65 ° С (ацетон, бензин, гас, диметилефір, ізобутан та ін.)

NOP3

 

синє-

оксид азоту та аерозолі

білий

HgP3

 

червоно-

пари ртуті та аерозолі

білий

CO

 

бузковий

оксид вуглецю

SX

 

бузковий

Бойові отруйні гази (зарін, зоман, фосген, дифосген та інші)

 

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

+38 (067) 769-11-04;  czkr@ukr.net

 

 

ПРОТИГАЗИ

Потрібні дитячі протигази? Перейти до розділу ДИТЯЧІ ПРОТИГАЗИ

Цікавлять респіратори? Перейти до розділу РЕСПІРАТОРИ МІКРОН

Протигаз купили, а захисний костюм від радіації у Вас є?

Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA CBRN
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA CBRN (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma CBRN (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні те..
2730.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA MOF-6
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA MOF-6 (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma MOF-6 (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні ..
2490.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA NBC
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA NBC (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma NBC (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимог..
2280.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 (типу ГП-5)
Протигаз ІЗОД-1 (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі проти..
1720.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 CBRN SIGMA типу ГП-7
Протигаз ІЗОД-2 CBRN Sigma (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 (типу ГП-7). Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA (Чехія) з захистом CBRN A2B2E2K2SXP3DR, сумки для перенесення п..
3170.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 CBRN TRAYAL типу ГП-7
Протигаз ІЗОД-2 CBRN TRAYAL (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 (типу ГП-7). Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ TRAYAL (Сербія) з захистом CBRN A2B2E2K2NOSXP3DR, сумки для перенесення протиг..
3190.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 Sigma MOF-6
Протигаз ІЗОД-2 Sigma MOF-6 (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 типу ГП-7. Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, комбінованої фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA MOF-6 (Чехія) 2-го класу захисту (A2B2E2K2HgP3DR), сумки для..
2980.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 Sigma NBC
Протигаз ІЗОД-2 Sigma NBC (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 типу ГП-7. Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA OF-90 (Чехія) з захистом NBC A2B1E1P3DR, сумки для перенесення протигаз..
2710.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 (типу ГП-7)
Протигаз ІЗОД-2 (типу ГП-7) Протигаз ІЗОД-2 (типу ГП-7) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі проти..
1940.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-3 CBRN TRAYAL (типу ГП-9)
Протигаз ПАТРІОТ ІЗОД-3 CBRN TRAYAL (типу ГП-9) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-3 CBRN TRAYAL (типу ГП-9). Дана комплектація складається з лицевої частини (панорамної маски) ІЗОД-3 "ПАТРІОТ", універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ TRAYAL (Сербія) з захистом CBRN&..
4240.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-3 Патріот типу ГП-9
Протигаз ІЗОД-3 ПАТРІОТ (типу ГП-9) Протигаз ІЗОД-3 ПАТРІОТ (типу ГП-9) - протигаз українського виробництва з панорамною маскою ІЗОД-3 "ПАТРІОТ". Комплект протигазу ІЗОД-3 ПАТРІОТ (типу ГП-9) складається з лицевої частини (панарамної маски ІЗОД-3 "ПАТРІОТ"), фільтрувально-поглинально..
3460.00грн.
Виробник: TRAYAL CORPORATION A.D. Модель: M2F TRAYAL CBRN
ВІйськово-цивільний протигаз M2F CBRN від TRAYAL CORPORATION A.D. До комплекту вІйськово-цивільного протигазу M2F CBRN входить лицева частина (маска) M2F випобництва сербської компанії TRAYAL CORPORATION A.D., комбінована фільтрувально-поглинальна коробка CBRN A2B2E2K2SXNOP3D, сумка ..
5220.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ГП-7 з маскою ПДФ-2
Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загаль..
1760.00грн.
Виробник: TRAYAL CORPORATION A.D. Модель: MD-1 TRAYAL GBRN
Протигаз дитячий MD-1 TRAYAL CBRN Дитячий протигаз (протигаз для дітей) MD-1 TRAYAL CBRN - протигаз фільтрувальної дії. Протигаз складається з маски (лицевої частини) MD-1 з панорамним склом, фільтрувально-поглинальної коробки CBRN A2B2E2K2NOSXP3DR та сумки для переноски протигазу. Проти..
4450.00грн.
Виробник: TRAYAL CORPORATION A.D. Модель: B2G TRAYAL CBRN
Протигаз цивільний B2G TRAYAL CBRN (типу ГП-9) від TRAYAL CORPORATION A.D. Протигаз B2G TRAYAL CBRN - цивільний протигаз фільтрувальної дії з універсальним комбінованим фільтром, призначений для використання у мирний та військовий час До комплекту цивільного протигазу B2G CBRN входить панарам..
5160.00грн.
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)