Menu
Your Cart
Сайт знаходиться в стадії розробки. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності

ПРОТИГАЗИ

Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
протигази від виробника
Цивільний захист КР
Протигази українського виробництва
експертний висновок торгово-промислової палати України про країну походження
Цивільний захист КР
лише поточний рік виробництва
у нас немає протигазів "знятих зі зберігання"
Цивільний Захист КР
комплектація погоджена з ДСНС України
відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010
ПРОТИГАЗИ

ПРОТИГАЗИ

Компанія Цивільний Захист КР є офіційним представником ТОВ МІкрофільтр та реалізує на ринку України протигази вітчизняного виробництва. Ми постачаємо протигази підприємствам України незалежно від їхньої форми власності та співпрацюємо як з комерційними підприємствами, так і з комунальними та бюджетними установами. Серед наших замовників заклади освіти, лікарні, бібліотеки, транспортні та житлово-комунальні компанії та багато інших.

Всі протигази, які постачаються замовнику, є новими та відповідають вимогам державних та міжнародних нормативних актів, в тому числі вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». На кожну партію протигазів надається паспорт, сертифікат експертизи типу (модуль В), висновок СЕС, декларація відповідності технічному регламенту, сертифікат на систему керування якістю ДСТУ ISO 9001:2015.

Навіщо підприємства купують протигази? Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, на кожному підприємстві, незалежно від форми власності, де кількість працівників перевищує 40 осіб, повинна бути створена служба цивільного захисту, а на кожного працівника повинен бути протигаз, який повинен відповідати вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010.

Так як протигази потрібні для системи цивільного захисту, то згідно нормативних актів, при прийманні протигазів замовником, до склада приймальної комісії повинні бути включені працівники інспекції ДСНС України. Це може запобігти постачанню контрафактних протигазів, або протигазів з простроченим терміном захисної дії.

Як замовити протигази. Як що ви представник комерційної структури – з вами буде заключено Договір та виставлено рахунок до сплати. Після сплати рахунку та отримання коштів на рахунок постачальника, в 10-ти денний термін протигази будуть доставлені на ваше підприємство. Якщо купити протигази потрібно за бюджетні кошти, то згідно до Закону України про державні закупівлі, процедура закупівлі до 50-ти тисяч гривень можливо проводити без проведення тендерної процедури. Якщо потрібно протигази купити за бюджетні кошти на суму, яка перевищує 50 тисяч гривень – потрібно проводити тендерну закупівлю.

Як не купити протигаз бувший у вжитку? По перше, ви повинні знати, що в Україні лише один виробник протигазів – ТОВ Мікрофільтр. На жаль, деякі ділки підроблюють документи на протигази та приймають участь у державних закупівлях з протигазами так званими «знятими зі зберігання». Наголошую, що протигаз, термін якого перевищує 10 років – не дійсний. Сорбент, який знаходиться у фільтруючи-поглинальній коробці (ФПК), втрачає поглинальні властивості за 10 (12) років, незалежно від того, чи використовували протигаз, чи ні. Також, часто у тендерних закупівлях приймають участь (та завжди перемагають!!!) контрабандисти, які незважаючи на заборону постачання протигазів з країни-агресора, підроблюють документи, та постачають бюджетним установам протигази російського виробництва попри заборону РНБО (рада національної безпеки та оборони). Тому, купуючи протигази, вимагайте у постачальника документи, які підтверджують країну походження протигазів (експертний висновок торгово-промислової палати України).

Що пропонуємо ми. Ми пропонуємо вам купити фільтруючі протигази для системи цивільного захисту вашої установи: протигаз ГП-7 з маскою ШМП (найдешевший варіант для бюджетних організацій), протигаз ГП-7 з маскою МП-04 (маска з переговорним пристроєм, підходить для командного складу), протигаз ГП-7В (з пристроєм для приймання води).

До складу протигазу входить лицьова частина (маска), фільтруючи-поглинальна коробка ГП-7к, сумка для носіння протигазу. Також, додатково (за вимогою покупця) протигаз може бути укомплектований протизапотіваючими плівками, олівцями та додатковими фільтрувальними коробками.

Якщо у вас виникли запитання стосовно придбання протигазів (наприклад протигази ціна), зателефонуйте до наших менеджерів або відправте листа на нашу електрону адресу. Наші спеціалісти допоможуть підібрати необхідну комплектацію протигазу та правильно прописати технічні умови до тендерної закупівлі (за необхідності).


ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Що таке протигаз

Протигаз - це засіб індивідуального захисту, призначений для захисту органів дихання (ЗІЗОД), шкіри обличчя і очей людини від впливу шкідливих і небезпечних газів і парів.

Які бувають протигази

Засоби захисту органів дихання (ЗІЗОД) діляться на два типи: ізолюючої та фільтруючої дії:

  • протигази ізолюючої дії - це шлангові протигази, які складаються з лицьової частини (маски), шланга з протипиловим фільтром на кінці і ременями (лямочним і поясним) для зручності застосування. Довжина шланга складає 10 метрів для протигаза ПШ-1 і 20 метрів і більше - для протигазу ПШ-2. Дані протигази призначені для виконання робіт в замкнутих просторах (цистерни, колодязі та інші ємності) де є або можливо виділення в процесі виконання роботи шкідливих і небезпечних речовин або вміст кисню в повітрі нижче 19%. Дихання працівника відбувається чистим повітрям із зовні, де вміст кисню в повітрі знаходиться в межах від 19% до 23% і відсутні шкідливі домішки. Органи дихання людини ізольовані від газоповітряного середовища робочого місця, тому такі протигази і називаються ізолюючі. Час захисної дії даного типу протигазів не обмежений;
  • протигази фільтруючої дії - це протигази, принцип дії яких заснований на фільтрації вдихуваного людиною повітря. Фільтруючі протигази застосовуються тільки в тому випадку, коли в повітрі робочої зони, де планується проведення газонебезпечних робіт, міститься не менше 17% кисню і заздалегідь відома шкідлива чи небезпечна отруйна речовина (хлор, аміак, радіоактивний пил та інше). Фільтруючі протигази мають обмежений час захисної дії, який залежить від типу шкідливої ​​речовини (ШР) та її концентрації в повітрі. Чим вище концентрація шкідливої або отруйної речовини в повітрі - тим менше час захисної дії протигаза і навпаки.

З чого складаються фільтруючі протигази

Фільтруючі протигази складаються з лицьової частини (маски), фільтруючи-поглинальної коробки (ФПК) і сумки для перенесення протигаза. Додатково протигаз може бути укомплектований плівками проти запотівання, олівцями, додатковим фільтром.

Що значить «цивільний протигаз»

Цивільні протигази - це один з підвидів протигазів, які розроблялися і застосовуються спеціально для системи цивільного захисту населення, яка раніше називалася Цивільна Оборона (ЦО). Дані протигази мають в своєму маркуванні абревіатуру ЦП (цивільний протигаз) і призначені для служби цивільного захисту на всіх підприємствах і установах України, а також для захисту непрацюючого населення в надзвичайних ситуаціях (згідно з кодексом Цивільного Захисту України).

Приклади таких протигазів:

  • протигази ГП-5 - протигаз часів Радянського Союзу. Знятий з виробництва в 1989 році;
  • протигази ГП-7 - має багато модифікацій. Випускається в даний час з префіксом фільтруючи-поглинальної коробки ГП-7К;
  • протигази ГП-9 - сучасний протигаз для системи цивільного захисту населення. В Україні масово не виробляється через відсутність сорбенту для його виробництва.

Чим цивільні протигази відрізняються від армійських

Армійські (військові) протигази в першу чергу повинні відповідати тим вимогам, які потрібні військовим для виживання при проведенні спеціальних операцій. Такий протигаз не повинен заважати прицільно стріляти, він не повинен бути помітний на тлі навколишнього середовища, деякі протигази призначені навіть для дихання під водою! Так як ми не займаємося армійськими протигазами - більш детально описувати цей тип протигазів ми не будемо.

Якими ФПК комплектуються цивільні протигази

За замовчуванням, протигази ГП-7 комплектуються фільтруючи-поглинальними коробками (або по-народному фільтрами) ГП-7К. Даний фільтр спеціально розроблений для застосування в системі цивільної оборони і захищає органи дихання людини від наступних отруйних речовин (ОР):

  • отруйні речовини типу АВЕК 2 класу;
  • пари ртуті;
  • бойові отруйні речовини (зарин, зоман, іприт, VX гази, фосген, дифосген, синильна кислота, радіоактивний пар і пил).

Чому саме такими фільтруючи-поглинальними коробками (ГП-7К) комплектуються цивільні протигази

Вимоги до ФПК прописані в державному стандарті ДСТУ EN 14387 діє до:2017, в якому за основу взято міжнародні вимоги до ФПК такого типу.

Який гарантійний термін дії має протигаз ГП-7К

Згідно з паспортом на протигаз ГП-7, гарантійний термін придатності протигаза становить 10 років. Такий термін придатності прописаний в СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги».

Як правильно підібрати розмір лицьової частини протигаза

Різний тип протигазної маски (лицьовій частини) вимагає різний підхід до визначення необхідного розміру. Наприклад, маска ШМП має розміри від 0 до 4. Маски МП-04 і панорамні маски ПМ-88 мають всього три розміри - 1,2,3. Отже, дати однозначну відповідь неможливо. В першому випадку (маска ШМП) потрібно знати 2 окружності голови - одна через надбрівні дуги, друга через верхівку голови і підборіддя. У випадку з більш сучасними масками, потрібно знати тільки одну окружність голови. Решта підганяється за допомогою лямок маски.

Хто в Україні виробляє протигази

Станом на сьогодні, в Україні всього один вітчизняний виробник протигазів. Протигази ГП-7 виробляє тільки ТОВ Мікрофільтр. На превеликий жаль, ринок протигазів в Україні на 80% заповнений фальсифікатом. Це і «протигази, зняті зі зберігання», на яких деякі не сумлінні «підприємці» перебивають дату виробництва ФПК і перевулканізовуют дату виробництва на старих масках, у яких вже починають утворюватися мікро тріщини в гумі, і протигази російського виробництва, які потрапили на митну територію України не зовсім законним шляхом (точніше зовсім незаконним). При проведенні державних закупівель такі «ділки» під протигази незрозумілого і сумнівного походження підкладають документи, скачані з інтернету і виправляють їх у фотошопі. Крім ТОВ Мікрофільтр ще пару організацій заявляють, що є виробниками протигазів (навіть сертифікували протигази в центрі стандартизації), але виробничі потужності показати не можуть. Тільки один виробник протигазів в Україні має експертний висновок Торгово-Промислової Палати України, що має виробничі потужності та є виробником протигазів – це ТОВ Мікрофільтр. До речі, ТОВ Мікрофільтр крім обов'язкових сертифікатів і висновків з 2018 року має міжнародний сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001 діє до: 2015.

Тому ми з повною відповідальністю можемо стверджувати, що справжній вітчизняний виробник протигазів в Україні лише один.

Що означає термін «протигази, зняті зі зберігання»

«Протигази, зняті зі зберігання» - це протигази, у яких закінчився гарантований виробником термін захисної дії (10 років) і які непридатні до подальшого застосування за призначенням. За цей термін хімічний реагент, який знаходиться в ФПК, перестає поглинати отруйні речовини (ОР) і людина може отримати отруєння навіть при використанні протигаза. Це протигази, які списані з підприємств через їх потенційну непридатність. Експлуатація таких протигазів ЗАБОРОНЕНА!

Якщо нам потрібно купити протигази, як убезпечити себе від фальсифікату

Якщо потрібно купити протигази для Вашої організації, рекомендуємо звертатися до виробника або його офіційного представника. Тільки виробник і його довірена особа зможе поставити Вам якісні протигази з дійсним гарантійним терміном без ризику купити протигази в Україні сумнівної якості та сумнівного виробника. Згідно з пп. 12.1 та 13.1 СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги», приймання протигазів повинно проводитися комісією, одним з членів якої повинен бути представник інспекції ДСНС України. Це дозволить Вам убезпечити себе і купити протигази українського виробництва належної якості.

Яку відповідальність несе особа, яка свідомо вирішило протигази купити «подешевше», незважаючи на сліди, які явно вказують на їх «несвіжість» або сумнівне походження

Особа, яка по своїй некомпетентності або посадовій недбалості вирішило купити протигази «неналежної якості» несе кримінальну відповідальність. Тим більше, якщо протигази купити в Україні за бюджетні гроші. Якщо покупка неякісних протигазів призведе до смерті людей через отруєння ОР, дана особа несе також кримінальну відповідальність за постраждалих людей. Тому, рекомендуємо дуже серйозно підходити до закупівель протигазів і залучати працівників ДСНС при прийманні протигазів. Це допоможе зняти з Вас відповідальність.

Яка кількість протигазів повинно бути на підприємстві (в організації)

В Україні головним документом з питань цивільного захисту населення є «Кодекс цивільного захисту України». Даним документом регламентовано, що на підприємстві або в організації всі працівники повинні бути захищені на випадок надзвичайної ситуації (НС) техногенного або природного характеру. Так само в кодексі чітко вказано, що протигази повинні бути в кількості 100% від штатної кількості працівників плюс 5%. Якщо в штатному розкладі вашого підприємства 1000 чоловік, то у вас на підприємстві повинно бути 1050 протигазів з дійсним терміном придатності.

В які регіони ви робите поставки протигазів

Ми поставляємо протигази по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій). Ми поставляємо протигази і в Київ, і до Львова, і до Одеси. Наш представник при необхідності може виїхати в будь-яке місто України для комісійного приймання протигазів. Єдиною умовою є кількість. Якщо вам потрібно протигази купити в кількості 10-20 штук, то їхати за сотні кілометрів економічно недоцільно. В такому випадку протигази відправляються перевізником (як правило Новою поштою) з адресною доставкою, а всі документи узгоджуються дистанційно.

Який термін поставки протигазів

Все залежить від кількості. Якщо вам потрібно купити протигази в кількості до 100 штук - термін поставки, як правило, становить до 10 календарних днів. Якщо вам потрібно протигази купити в кількості від 100 до 1000 штук, то поставка всієї партії протигазів займе до 20 календарних днів. Якщо Вам потрібно протигази купити в кількості більше однієї тисячі, то як правило, такі поставки відбуваються партіями по 500-1000 штук (або іншими партіями за згодою). Вам потрібно розуміти, що протигази при великих замовленнях (понад 1000 штук) виробляються і комплектуються безпосередньо для конкретного замовника. З огляду на, що в Україні ми (ТОВ Мікрофільтр) єдиний український виробник протигазів, а організацій і підприємств дуже багато (всі бюджетні та промислові підприємства, в тому числі національна поліція та національна гвардія), це може займати якийсь час (але не більше одного місяця).

Чи можливо у вас купити протигази з відстрочкою платежу

З відстрочкою платежу купити протигази можуть тільки бюджетні організації. Всі комерційні структури можуть купити протигази тільки з передоплатою 100%.

Яка дата випуску протигазів

Протигази реалізуються поточного року випуску. Можуть бути винятки, якщо поставка протигазів відбувається в січні-лютому місяці. В такому випадку протигази постачаються попереднього календарного року. Так само можуть реалізовуватися протигази минулого календарного року, якщо потрібна партія з невеликою кількістю (5-10 штук).

Можна доукомплектувати протигаз додатковим «девайсом»

Протигаз може доукомплектувати на вимогу замовника, якщо дана вимога не порушує законодавство України. Наприклад, на прохання деяких організацій, ми неодноразово нашивали світло відбивні смуги на сумки протигазів.

Чи приймаєте ви участь в державних закупівлях

Так. Ми беремо участь у державних закупівлях, якщо заявник закупівлі в технічних умовах вказав, що протигази повинні бути українського виробництва і для підтвердження даного факту (українського виробництва) необхідні відповідні документи. Якщо такого підтвердження замовник торгів не вимагає, ми, як правило, в таких закупівлях участь не приймаємо. Причиною цього є той факт, що в державних закупівлях беруть участь шахраї, які під виглядом нових протигазів роблять поставки старих непридатних протигазів, списаних з підприємств. Як ви розумієте, торгуватися з тим, кому протигази дісталися даром - неможливо. У таких випадках закупівля протигазів залишаються на совісті особи, яка проводила цю закупівлю і правоохоронних органів, в які ми іноді звертаємось.

Чи можна купувати протигази російського виробництва

НІ. Протигази є продукцією подвійного призначення (продукція частково військового застосування). Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 2015 року та Рішенню РНБО України, в зв'язку з актом агресії Росії проти України, поставка продукції подвійного призначення з митної зони Росії в митну зону України заборонена. Перелік цих товарів щороку оновлюється і доповнюється.

Можна купити протигаз імпортного (не російського) виробництва

ТАК. Протигази, вироблені в будь-якій країні, крім Росії, можуть бути реалізовані на митній території України, за умови, що дані протигази потрапили на митну територію України законним шляхом і відповідають вимогам українських і міжнародних нормативних актів.

Можна у Вас купити протигази іншого виробника

У нас можна купити протигази тільки українського виробництва, що випускаються на виробничих потужностях ТОВ Мікрофільтр. Вони так і називаються «Протигази Мікрофільтр». Інші протигази в Україні не виробляються, принаймні офіційно і в промислових масштабах.

Інспектор ДСНС в приписі написав придбати для музичної школи протигаз ГП-9. Ми можемо закупити протигаз ГП-7

Так. Дане питання з інспекцією ДСНС України узгоджене. Інспекція рекомендує протигази ГП-7 для шкіл в тій комплектації, яку ми поставляємо.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

+38 (098) 352-81-71;  czkr@ukr.net

 

ПРОТИГАЗИ

 

Потрібні дитячі протигази? Перейти до розділу ДИТЯЧІ ПРОТИГАЗИ

Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7 з маскою МГП
Протигаз ГП-7 з маскою МГП Протигаз ГП-7 з маскою МГП українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги&ra..
870.00грн.
Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7 з маскою МП-04
Протигаз ГП-7 з маскою МП-04 Протигаз ГП-7 з маскою МП-04 українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні ..
880.00грн.
Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7 з маскою ПДФ-2
Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Кла..
860.00грн.
Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7 з маскою ШМП
Протигаз ГП-7 з маскою ШМП Протигаз ГП-7 українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі протиг..
795.00грн.
Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7В
Протигаз ГП-7В Протигаз ГП-7В українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі протигази, які ві..
910.00грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
файли cookie
З метою підвищення продуктивності сайту і спрощення роботи з ним використовуються файли cookie. Файли cookie є невеликі фрагменти даних, за допомогою яких сайт може відрізняти нових і старих відвідувачів сайту і визначати, як відбувається користування сайтом, а також файли cookie необхідні для забезпечення роботи сайту. Якщо ви не згодні з тим, щоб на сайті використовується даний тип файлів, то ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера або не використовувати Сайт.