Menu
Your Cart

ПРОТИГАЗИ ГП-7

Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
протигази від виробника
Цивільний захист КР
Протигази українського виробництва
Цивільний захист КР
лише поточний рік виробництва
у нас немає протигазів "знятих зі зберігання"
Цивільний Захист КР
комплектація погоджена з ДСНС України
відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010
ПРОТИГАЗИ ГП-7

ПРОТИГАЗИ типу ГП-7

Протигаз ГП-7: конструкція, призначення, переваги ЗІЗ

Протигази типу ГП-7 – цивільні засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), які використовуються для убезпечення населення від загроз хімічного типу. Хоча модель було розроблено у 1983 році, а серійне виробництво почали в 1985, протигаз ГП-7 залишається популярним і зараз. Придбати якісну продукцію від єдиного в Україні офіційного виробника ТОВ НВП “Захист України” можна саме у нас.

Протигази типу ГП-7 українського виробництва відповідають державним та міжнародним стандартам. Зокрема, закупівлі протигазів ГП-7 відбуваються згідно з СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010, який встановлює технічні вимоги до продукції. Якість товару гарантується ДСТУ України, заснованим на вимогах системи управління якістю ISO 9001:2015.

Конструктивні особливості

Протигаз фільтруючий ГП-7 є ефективним проти більшості хімічних загроз завдяки випробуваній та продуманій конструкції. На його лицьовій частині знаходиться об’ємний масочний корпус з обтюратором. Також протигази ГП-7 мають очковий вузол з круглими пласкими віконцями, де передбачені переговорні пристрої, а також зручні вузли дихальних клапанів. Наголов’я протигазів ГП-7 приєднується до масочного корпусу п’ятьма точками, чим забезпечується щільне прилягання всіх елементів.

Купити протигази ГП-7 потрібно з огляду на те, що вони надійно закріплюються на голові за допомогою самозатягувальних пряжок. Додатково на вузлі входу є посилення металевим хомутом, а з внутрішньої сторони конструкція протигазів ГП-7 доповнена пластмасовим обтічником. В комплект постачання можуть бути включені:

 1. Питний пристрій – спеціальна трубка, яка дозволяє приймати рідину під час застосування протигазів ГП-7. Модифікація має назву ГП-7в, за потреби такі протигази ГП-7 від виробника теж можна придбати.
 2. Плівки, що протидіють запотіванню скла під час використання ЗІЗ.
 3. Утеплювальні манжети, які призначені для застосування протигазів ГП-7 при мінусових температурах (взимку та на територіях з холодним кліматом).

Протигази ГП-7 купити можна з фільтрувально-поглинальною коробкою циліндричної форми. Вона містить протиаерозольний фільтр та поглинальний шар, які за наявності пошкоджень ФПК помітні неозброєним оком завдяки продуманій конструкції. Протигази ГП-7 мають закатний шов коробки, що виключає проникнення небезпечного забрудненого повітря навіть після механічного пошкодження, таким чином виключається шкода для здоров’я.

Технічні характеристики

Використання протигазів ГП-7 залишається комфортним завдяки невеликій вазі – всього лиш 900 грамів самого ЗІЗ. Він дає не менше 60% всього поля зору завдяки великим окулярам, а коефіцієнт проникнення ФПК та лицьової частини складає не більше 0,001%. Експлуатувати протигази ГП-7 можна у температурному діапазоні –40…+40 градусів за Цельсієм.

Протигаз ГП-7 захищає користувача від багатьох загроз, в тому числі:

 • бойових отруйних речовин, які застосовуються у надзвичайних ситуаціях, особливо у воєнних умовах;
 • радіоактивного пилу, який після вдиху накопичує в організмі небезпечні радіонукліди;
 • бактеріальних аерозолів, що розпилюються навколо людини.

Протигазами ГП-7 не забезпечується захист від аміаку та похідних цього газу. Хоча на протигази ГП-7 ціна у стандартній комплектації є невисокою, вони також не здатні забезпечити захист від органічних газів, а також парів, які мають температуру точки кипіння нижче 65 градусів за Цельсієм. Втім, протигази ГП-7 можуть пропонуватися з додатковим патроном типу ДПГ-3 – він захищає від аміаку, з’єднуючись з поєднувальною гофрованою трубкою.

Протигазами ГП-7 може забезпечуватися захист від монооксиду вуглецю та оксидів азоту – спеціальні фільтри ПЗУ-ПК виконують зазначене завдання. Протигази ГП-7 купити в Україні можна тільки у офіційного виробника національного рівня – ТОВ НВП “Захист України”, де можна замовити і додаткове обладнання.

Базова версія протигазів ГП-7 забезпечує різний час захищеності за різних загроз, тому обирати її варто з урахуванням характеристик.

Речовина

Концентрація, мг/куб. дециметр

Мінімальний час, хв.

Ціан водню

5

18

Ціан хлористий

Сірководень

10

25

Хлор

5

40

Соляна кислота

5

20

Тетраетилсвинець

2

50

Етилмеркаптан

5

40

Нітробензол

Фенол

0,2

200

Фурфулол

1,5

300

 

За умови включення в протигази ГП-7 патрону ДПГ-3 від аміаку та диметиламіну також забезпечується захист не менше 60 та 80 хвилин за умови концентрації 5 мг на кубічний дециметр. Отже, купити протигази ГП-7 – означає забезпечити безпеку населення та надати йому можливість евакуюватися з зони ураження до безпечного місця.

Переваги протигазів ГП-7

Використання протигазів ГП-7 є можливим тільки для захисту цивільного населення, хоча в Україні вони й вважаються частково військовою продукцією. Протигази ГП-7 мають кілька характерних рис, які демонструють їхню ефективність:

 • фільтрувально-поглинальна коробка, з якою можна протигази ГП-7 купити, не ускладнює дихання та сприяє проходженню достатньої кількості повітря;
 • клапани вдиху та видиху виключають проникнення небезпечних речовин через протигази ГП-7;
 • герметичність прилягання маски протигазу ГП-7 забезпечує чистоту повітря, що поглинається, та протидіє його найменшим втратам;
 • носити протигази ГП-7 комфортно, адже маска точно підганяється під параметри обличчя та не здавлює його;
 • комплект, у якому можна купити протигази ГП-7, містить все необхідне для негайного використання ЗІЗ;
 • протигаз ГП-7 діє щонайменше 55 хвилин в умовах забруднення, забезпечуючи ефективне фільтрування повітря.

Все це говорить про те, що протигази ГП-7 українського виробництва – це надійний засіб захисту цивільного населення. Їх можна використовувати у будь-якій надзвичайній ситуації, після проведення попереднього інструктажу з потенційними користувачами, щоб за командою “Гази!” реакція була максимально адекватною.

Правила зберігання та використання

Комплект постачання, в якому продаються протигази ГП-7, запаковано до спеціальної сумки, а партію з 20 екземплярів вкладають до дерев’яного ящика, опломбованого на виробництві. Термін служби протигазів ГП-7 складає 10 років, після цього адсорбент у фільтрі стає непридатним до використання та не виконує покладених на нього функцій.

Щоб протигаз ГП-7 не втратив своїх властивостей, його потрібно правильно зберігати:

 • забезпечити сухе місце подалі від обігрівачів (не менше 3 метрів), щоб гума не пересушувалася від тепла, а сирість не призвела до появи плісняви;
 • протигази ГП-7 не можна кидати, упускати, різати або іншим чином порушувати цілісність захисних шарів;
 • необхідно забезпечити відсутність пилу у місці зберігання, інакше фільтри протигазів ГП-7 та їхні переговорні мембрани вийдуть з ладу.

Купити протигази ГП-7 потрібно тільки у тому випадку, якщо для населення є можливість проведення інструктажу. На підприємстві або в організації має бути інструктор з цивільної безпеки, який розкаже про протигази ГП-7 та навчить правильно ними користуватися.

В цілому, протигази ГП-7 українського виробництва мають зрозумілий та простий алгоритм використання. Активатор – команда “Гази!”, за якої люди мають:

 1. Закрити очі та затримати дихання.
 2. Витягти протигази ГП-7 з сумок.
 3. Надягнути ЗІЗ на голову одним рухом.
 4. Провести підгонку протигазів ГП-7 за допомогою ременів на масці, забезпечивши щільне прилягання до обличчя та голови.
 5. Видихнути та відкрити очі.

Виконання нормативів забезпечує безпеку групи цивільних осіб та не дозволить небезпечним речовинам проникнути до організму. Експлуатацією протигазів ГП-7 мають займатися люди, які пройшли попередній інструктаж.

Придбання українських протигазів

Протигази типу ГП-7 купити зараз в Україні можна тільки у нас, оскільки ми – офіційний представник ТОВ НВП “Захист України”. Це єдина компанія, яка має сертифіковану виробничу лінію та всі дозвільні документи. Якщо протигази ГП-7 купити в Україні від іншого продавця, це може призвести до отримання неякісного товару:

 • контрабандного експорту з Росії (зараз ввезення протигазів з країни-агресора заборонене, як частково військової продукції);
 • фальсифікату, який створено з порушенням технології на підпільних виробництвах;
 • протермінованих протигазів, які продають з “перебитими” датами виробництва та підробним клеймом виробника.

За умови виявлення таких захисних засобів керівництво буде оштрафоване та ризикує отримати інші санкції. А якщо у надзвичайній ситуації здоров’ю або життю людей загрожуватиме небезпека – відповідальність буде вже кримінальною. Тому варто обирати тільки протигази ГП-7 від виробника України, який гарантує дотримання стандартів якості.

Замовити у нас протигази легко:

 1. Зв’яжіться з менеджером, повідомте йому про бажану для придбання партію, модифікацію та додаткові аксесуари.
 2. Вивчіть ціну та підпишіть угоду про купівлю.
 3. Невеликі партії відправляються поштовою службою за 8-10 днів. Якщо мова йде про великі поставки – вони виготовляються в індивідуальному порядку, доправляються нашими потужностями та супроводжуються відповідальним менеджером.

До кожного виробу додається паспорт, сертифікат про відповідність стандартам, інструкція з експлуатації. Це допоможе поставити на баланс протигази та клейма на них у складі комісії, яка перевіряє документи. На протигази ГП-7 ціна є мінімальною. Хоча на ринку можна знайти іноземні моделі, вітчизняні будуть ідеальним варіантом за співвідношенням ціни та якості.

Ми працюємо з електронними тендерами та готові надати всі документи, які підтверджують якість, а також запропонувати найбільш вигідні умови кожному покупцеві. Наші товари без проблем приймаються на баланс та використовуються у випадках реальної загрози здоров’ю людини, ми контролюємо кожен виріб у виробничих умовах та пропонуємо тільки якісний продукт.

Замовте сертифіковані вироби ТОВ НВП “Захист України” вже зараз, щоб захиститися від будь-якої надзвичайної ситуації. Всі протигази ГП-7 від виробника потрапляють у продаж в рік створення, дуже рідко реалізуються товари минулого року, але не пізніше. Це дозволяє покласти ЗІЗ на зберігання та розконсервувати запаси у випадку необхідності. Зв’язатися з нами можна за офіційним телефоном, а менеджер надасть консультацію щодо протигаза ГП-7, ціна та якість якого не розчарує, і оформить ваше замовлення за мінімальний час.

Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA CBRN
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA CBRN (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma CBRN (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні те..
2730.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA MOF-6
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA MOF-6 (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma MOF-6 (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні ..
2490.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA NBC
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA NBC (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma NBC (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимог..
2280.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 (типу ГП-5)
Протигаз ІЗОД-1 (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі проти..
1720.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 CBRN SIGMA типу ГП-7
Протигаз ІЗОД-2 CBRN Sigma (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 (типу ГП-7). Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA (Чехія) з захистом CBRN A2B2E2K2SXP3DR, сумки для перенесення п..
3170.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 CBRN TRAYAL типу ГП-7
Протигаз ІЗОД-2 CBRN TRAYAL (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 (типу ГП-7). Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ TRAYAL (Сербія) з захистом CBRN A2B2E2K2NOSXP3DR, сумки для перенесення протиг..
3190.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 Sigma MOF-6
Протигаз ІЗОД-2 Sigma MOF-6 (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 типу ГП-7. Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, комбінованої фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA MOF-6 (Чехія) 2-го класу захисту (A2B2E2K2HgP3DR), сумки для..
2980.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 Sigma NBC
Протигаз ІЗОД-2 Sigma NBC (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 типу ГП-7. Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA OF-90 (Чехія) з захистом NBC A2B1E1P3DR, сумки для перенесення протигаз..
2710.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 (типу ГП-7)
Протигаз ІЗОД-2 (типу ГП-7) Протигаз ІЗОД-2 (типу ГП-7) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі проти..
1940.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ГП-7 з маскою ПДФ-2
Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загаль..
1760.00грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)