Menu
Your Cart

TRAYAL CORPORATION A.D.

Протигази TRAYAL

Протигази TRAYAL вже кілька років поспіль потрапляють у списки топ засобів індивідуального захисту не тільки в Україні, а й за кордоном. Якщо ви знаходитесь в пошуках перевіреного часом партнера для замовлення якісних протигазів або хочете купити вироби TRAYAL для особистого користування, вибирайте "Цивільну Захист КР" - українську фірму, яка з 2016 р. пропонує кращі товари на ринку засобів цивільного та військово-цивільного захисту, в тому числі Y протигази.

 

"Цивільна Захист КР" - лідер на українському ринку засобів індивідуального захисту

Компанія "Цивільна Захист КР" є офіційним представником TRAYAL CORPORATION A.D в Україні. Саме у нас ви можете замовити зручні та надійні протигази цього унікального виробника, що користується довірою клієнтів у всьому світі.

Протигаз TRAYAL B2G CBRN

Секрет успіху товарів сербської марки TRAYAL CORPORATION A.D. криється у ретельному доборі матеріалів для створення засобів індивідуального захисту, а також запровадження інноваційних рішень на кожному з етапів виробничого процесу. Протигази TRAYAL добре зарекомендували себе при використанні як у мирний, так і воєнний час, що не дивно: вироби забезпечують відмінний захист від промислових газів другого класу, що належать до групи АВЕК, а також бойових отруйних речовин. Саме забезпечення високого ступеня захисту, зручність використання протигазів та можливість їх адаптації для різних завдань стали причиною, через яку керівництво НАТО підписало співпрацю з TRAYAL CORPORATION A.D. та систематично замовляє її продукцію для європейського контингенту військ.

Найкращі протигази для захисту від цивільних аварій та в умовах військових сутичок

Офіційний представник TRAYAL CORPORATION A.D в Україні - компанія "Цивільна Захист КР" пропонує найбільш сучасні та досконалі моделі протигазів TRAYAL, у тому числі у нас можна придбати військово-цивільний протигаз M2F CBRN TRAYAL CORPORATION A.D. Цей виріб стане ідеальним вибором для захисту органів дихання та зору від впливу отруйних речовин бойового походження, у тому числі радіоактивного пилу. Замовлення протигазів можливе як у роздріб, так і оптом, при цьому вартість засобів індивідуального захисту залишатиметься гранично низькою.

У нас можна придбати не тільки фільтруючий цивільний протигаз B2G CBRN, але й необхідні аксесуари для засобів індивідуального захисту (більшість з них постачаються в комплекті з протигазом), у тому числі:

 • маски для протигазів TRAYAL;
 • сумки для транспортування та зберігання засобів індивідуального захисту;
 • фільтрувально-поглинальні коробки, що поставляються на озброєння військам НАТО, що дислокуються в Європі, тощо.

Також виробник подбав і про дітей, розробивши дитячий протигаз MD-1 з панорамною лицьовою частиною (маскою), яка виробляється в 3-х розмірах,

протигаз TRAYAL MD-1 CBRN

Протигази TRAYAL: надійний захист для кожного

Більшість моделей протигазів марки TRAYAL можна підібрати за розміром (в асортименті нашої компанії представлені вироби у всіх доступних конфігураціях, від S до L), є також засоби індивідуального захисту з розширеною функціональністю, до яких належить ГП-9 CBRN TRAYAL. Дану групу протигазів відрізняють:

 • наявність панорамної маски, яку можна підлаштувати до індивідуальних потреб людини;
 • Вмонтований переговорний пристрій з високим рівнем розбірливості мовлення (показник розбірливості мовлення в даній моделі становить 95%);
 • Лямки на потиличній частині, за допомогою яких протигаз ідеально сідає на голові та шиї кожної людини;
 • Забезпечення ідеального захисту як за умов техногенних катастроф, і бойових дій.

протигаз M2F CBRN TRAYAL

На всі вироби, представлені в асортименті "Цивільна Захист КР", поширюється гарантія виробника (від 10 до 12 років), крім того, кожен фільтруючий протигаз від компанії TRAYAL CORPORATION A.D., як і аксесуари до таких пристроїв, допускаються до продажу тільки після проходження сертифікації на території України та отримання допуску до використання.

Переваги протигазів TRAYAL

Протигази TRAYAL вигідно відрізняються від продуктів конкурентів, а до їх переваг належать:

 • Наявність моделей із панорамним переднім;
 • Легка заміна фільтрів протигазу;
 • Вартість адекватна якості;
 • Невелика вага та продумана конструкція;
 • Можливість підбору фільтруючих елементів відповідно до використання протигазу;
 • Продумана конструкція кожної моделі, що полегшує їх використання;

Наша фірма працює безпосередньо з виробником, що дозволяє гарантувати не тільки відмінну якість протигазів, а й їхню доступну вартість.

Від чього захищають вироби TRAYAL?

Вибираючи засоби індивідуального захисту марки TRAYAL, кожен клієнт може бути впевнений у високому ступені захисту дихальних шляхів та органів зору від широкого спектру небезпечних факторів, у тому числі:

 • Радіоактивного пилу;
 • Хлору та різних його похідних, у тому числі фосгену, хлоргексину, хлорпікрину, дифосгену;
 • Органічних парів, у тому числі бензолу, температура кипіння яких перевищує 65 градусів;
 • Аміаку;
 • Кислих газів та їх різних похідних тощо.
 • Бойових отруйних речовин

      

Кому підійдуть наші рішення

Якісні протигазні маски TRAYAL, а також комбіновані фільтри TRAYAL можна придбати для:

 • Забезпечення угруповань військ;
 • Створення резерву засобів індивідуального захисту на промислових підприємствах;
 • Навчальних та медичних закладів;
 • Особистого користування.

Перед відправкою кожного протигазу, замовленого у "Цивільний Захист КР", ми проводимо його комплексний контроль, а після його придбання надаємо послугу гарантійного обслуговування. Купуючи протигази та фільтруючі коробки TRAYAL, наші клієнти також можуть замовити захисні костюми та інше обладнання. При необхідності консультанти допоможуть зробити правильний вибір та підібрати засоби індивідуального захисту на 100%, що відповідають вашим потребам та бюджету.

Протигази торгової марки TRAYAL відповідають усім вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ Класифікація й загальні технічні вимоги».