Menu
Your Cart

протигази у Кривому Розі

Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
протигази від виробника
Цивільний захист КР
Протигази українського виробництва
експертний висновок торгово-промислової палати України про країну походження
Цивільний захист КР
лише поточний рік виробництва
у нас немає протигазів "знятих зі зберігання"
Цивільний Захист КР
комплектація погоджена з ДСНС України
відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010
протигази у Кривому Розі

ПРОТИГАЗИ В КРИВОМУ РОЗІ

Законодавство України (Кодексу цивільного захисту України) вимагає забезпечення повної безпеки штатних працівників, особливо в тому, що стосується надзвичайних ситуацій. Купити протигази у Кривому Розі потрібно, якщо на підприємстві (приватному чи державному) працює понад 40 осіб - цим на підприємстві займається служба цивільного захисту.

Доступні товари

В Україні лише ТОВ "НВП "Захист України" виробляє протигази, що відповідають вимогам законодавства і нормам громадської безпеки. Купити протигази в Кривому Розі можна з усіма сертифікатами компанії-виробника, вибравши з декількох основних модифікацій:

 • ГП-7 з маскою типу ШМП - найменш дороге захисний засіб, поширене серед бюджетних організацій;
 • ГП-7, доповнений маскою МП-04, яка крім захисту дає ще й можливість спілкуватися з іншими людьми за допомогою спеціального пристрою;
 • ГП-7В, призначений для тривалого перебування в зоні НС, відрізняється наявністю пристрою, що дозволяє приймати воду.

Перший тип є найбільш популярним і затребуваним, а також вигідним за ціною. Крім самої захисної маски, в комплект входять спеціальна сумка для носіння протигаза і фільтр ГП-7К, розрахований на фільтрацію шкідливих газів. Протигази фільтрують навіть бойові отруйні речовини, розраховані на 4-5 годин безперервного перебування в зоні ураження без наслідків для здоров'я.

Протигази відповідають загальноприйнятим нормам державного і міжнародного рівнів, тому їх дозволено застосовувати для забезпечення безпеки людей. Головним є стандарт організації України МНС, який був прийнятий під номером 75.2-00013528-002: 2010, а вирішивши протигази купити у Кривому Розі, клієнт отримує набір документів:

 • паспорт на виріб;
 • сертифікат проведеної експертизи типу;
 • висновок про безпеку виробу від СЕС;
 • декларація, яка доводить відповідність техрегламенту;
 • сертифікат про підтвердження рівня якості ДСТУ, відповідного ISO 9001 діє до: 2015.

Дані документи будуть потрібні при прийманні товару і його схвалення до подальшого використання. Продаж несертифікованої продукції, яка є контрафактною, переслідується за законом, сюди входять не тільки протигази, що потрапили в Україну без оформлення на митниці, а й вироби з вичерпаним терміном придатності.

Простроченими протигази вважаються після закінчення десятирічного періоду з моменту виробництва, після чого абсорбуючі хімікати в фільтрі перестають виконувати свої функції. Деякі постачальники можуть перебивати дату виробництва товарів і підробляти документи, через це їх використання буде вкрай небезпечним.

Особливе місце займають протигази, вироблені в Російській Федерації - в Україні вони заборонені. Як продукцію подвійного призначення, з країни-агресора їх ввозити не можна, при цьому можна закупити продукцію українського виробника ООО «НВП «ЗАХИСТ УКРАЇНИ». Протигази у м. Кривий Ріг мають невисоку ціну в порівнянні з іноземними виробами, але при цьому відповідають стандартам якості і захисним критеріям.

Замовлення надійних ЗІЗ

Купити протигази в Кривому Розі стоїть у надійного продавця, який є офіційним представником виробника. Процедура проста, але вимагає уважного проведення:

 1. Зв'язок з виробником або торговим представником. Менеджер компанії повідомить про наявність продукції, зорієнтує по цінових сегментах і термінів поставок.
 2. Укладення договору. Це обов'язковий етап законної угоди, яким закріплюються її умови. Для бюджетних організацій, охочих купити партію на суму понад 50 тисяч гривень, діє умова електронного тендера, що розігрується в обов'язковому порядку. В описі обов'язково вказується, що виробник повинен бути тільки українським, а далі вибирається найбільш вигідний постачальник. Без тендеру можна провести закупівлю до 50 тисяч гривень - це не суперечить законодавству.
 3. Доставка. Після проведення оплати товар поставляється протягом 10 днів, якщо мова йде про партію до 100 одиниць, але терміни можуть збільшуватися у випадку з поставками більш великих партій. Більше місяця чекати не доведеться, навіть незважаючи на те, що великі партії виготовляються під замовлення. Невеликі поставки здійснюються через транспортну компанію, великі замовлення можуть бути доставлені з експедиторських супроводом. Фахівець не тільки простежить за якісною доставкою вантажу, але і допоможе оформити документи при прийманні продукції.
 4. Оформлення. Недостатньо лише протигази купити у м. Кривий Ріг, їх необхідно поставити на баланс як засоби індивідуального захисту. Це відбувається в складі комісії, куди входять керівництво установи, інструктори з цивільної безпеки, представники ДСНС. Проводиться звірка номерів, наявність документів, якщо все збігається - ЗІЗ ставляться на баланс організації.

Залучення представників ДСНС дозволить зняти з себе відповідальність за помилки при прийманні та оформленні товару. Вони особисто перевірять відповідність виробів стандартам і підпишуть документи, але беруть участь зазвичай тільки в оформленні великих поставок.

Особливості українських протигазів

Протигази у Кривому Розі купити варто саме українського виробництва завдяки ряду переваг:

 • ціна - вітчизняне походження товару сильно знижує його вартість, яка нижче, ніж у зарубіжних компаній;
 • надійність - конструкція протигазів проста, вони справно служать протягом усього терміну придатності;
 • ефективність - перелік ситуацій, в яких цивільний протигаз врятує життя, дуже довгий. Більшість смертельних газів і отруйних речовин не зашкодять людині при надітому ГП-7.

Продукція ТОВ "НВП Захист України" відповідає міжнародним стандартам і нормам, тому може застосовуватися в приватних і державних організаціях. Придбати їх можна в будь-яких кількостях, щоб в разі надзвичайної ситуації всі співробітники зберегли своє здоров'я, уникнувши негативного впливу.
протигази Кривий Ріг

Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA CBRN
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA CBRN (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma CBRN (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні те..
2730.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA MOF-6
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA MOF-6 (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma MOF-6 (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні ..
2490.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 SIGMA NBC
Протигаз ІЗОД-1 SIGMA NBC (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 Sigma NBC (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимог..
2280.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-1 (типу ГП-5)
Протигаз ІЗОД-1 (типу ГП-5) Протигаз ІЗОД-1 (типу ГП-5) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі проти..
1720.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 CBRN TRAYAL типу ГП-7
Протигаз ІЗОД-2 CBRN TRAYAL (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 (типу ГП-7). Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ TRAYAL (Сербія) з захистом CBRN A2B2E2K2NOSXP3DR, сумки для перенесення протиг..
3190.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 Sigma MOF-6
Протигаз ІЗОД-2 Sigma MOF-6 (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 типу ГП-7. Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, комбінованої фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA MOF-6 (Чехія) 2-го класу захисту (A2B2E2K2HgP3DR), сумки для..
2980.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 Sigma NBC
Протигаз ІЗОД-2 Sigma NBC (типу ГП-7) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 типу ГП-7. Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA OF-90 (Чехія) з захистом NBC A2B1E1P3DR, сумки для перенесення протигаз..
2710.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-2 (типу ГП-7)
Протигаз ІЗОД-2 (типу ГП-7) Протигаз ІЗОД-2 (типу ГП-7) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі проти..
1940.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-3 CBRN TRAYAL (типу ГП-9)
Протигаз ПАТРІОТ ІЗОД-3 CBRN TRAYAL (типу ГП-9) Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-3 CBRN TRAYAL (типу ГП-9). Дана комплектація складається з лицевої частини (панорамної маски) ІЗОД-3 "ПАТРІОТ", універсальної фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ TRAYAL (Сербія) з захистом CBRN&..
4240.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ІЗОД-3 Патріот типу ГП-9
Протигаз ІЗОД-3 ПАТРІОТ (типу ГП-9) Протигаз ІЗОД-3 ПАТРІОТ (типу ГП-9) - протигаз українського виробництва з панорамною маскою ІЗОД-3 "ПАТРІОТ". Комплект протигазу ІЗОД-3 ПАТРІОТ (типу ГП-9) складається з лицевої частини (панарамної маски ІЗОД-3 "ПАТРІОТ"), фільтрувально-поглинально..
3460.00грн.
Виробник: ТОВ НВП Захист України Модель: ГП-7 з маскою ПДФ-2
Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) українського виробництва. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загаль..
1760.00грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)