Menu
Your Cart

Протигаз ІЗОД-2 Sigma MOF-6 типу ГП-7

Відомості про товар

Протигаз ІЗОД-2 Sigma MOF-6 (типу ГП-7)

Спеціальна комплектація протигазу ІЗОД-2 типу ГП-7. Дана комплектація складається з лицевої частини (маски) ІЗОД-2, комбінованої фільтрувально-поглинальної коробки (ФПК) ТМ SIGMA MOF-6 (Чехія) 2-го класу захисту (A2B2E2K2HgP3DR), сумки для перенесення протигазу.

Маска ІЗОД-2 (типу МП-04) - виготовляється у 3-х розмірах. За рахунок лямок на потиличній частині є можливість зручного налаштування маски для кожної людини. Маска має переговорний пристрій з розбірливостю речі не меньше 95%.

Фільтрувально-поглинальна коробка MOF-6 (A2B2E2K2HgP3DR) ТМ SIGMA виготовляється та захисту цивільного населення. Захищае від промислових газів групи АВЕК, та для захисту від радіаційної, біологічної та хімічної загрози.. Застосовується при аварійних ситуаціях техногенного та природного характеру та при ведені бойових діях. Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги».

Протигаз ІЗОД-2 Sigma MOF-6 (типу ГП-7) рекомендовано для застосування персоналом промислових підприємств, закладів освіти, медичних закладів та для захисту іншого цивільного населення, яке може потрапити під дію шкідливих промислових чи бойових отруйних речовин, а також для захисту від радіаційного випромінювання  (радіаційного пилу).

УВАГА! Протигаз ІЗОД-2 Sigma MOF-6 (типу ГП-7) захищає лише органи дихання та шкіру обличчя! Для повного захисту людини від впливу радіації застосовуйте засоби захисту шкіри (захисні костюми).

Протигази
Гарантійний термін придатності 10 років
Комплектація Лицева частина, ФПК, сумка для носіння
Лицева частина ІЗОД-2 (МП-04)
Розмір лицевої частини 1,2,3
Фільтрувально-поглинальна коробка SIGMA MOF-6 (A2B2E2K2HgP3DR) 2-й клас захисту
Виробник SIGMA (Чеська республіка)
Країна-виробник Україна

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Захист від роботів