Menu
Your Cart

ФІЛЬТР ПОГЛИНАЧ ФПУ-200

Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
протигази від виробника
Цивільний захист КР
Протигази українського виробництва
експертний висновок торгово-промислової палати України про країну походження
Цивільний захист КР
лише поточний рік виробництва
у нас немає протигазів "знятих зі зберігання"
Цивільний Захист КР
комплектація погоджена з ДСНС України
відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010
ФІЛЬТР ПОГЛИНАЧ ФПУ-200

ФІЛЬТР ПОГЛИНАЧ ФПУ-200

УВАГА!

Фільтри-поглиначі ФПУ-200 для захисних споруд цивільного захисту  в Україні на даний час не виробляються!

Під час обладнання цивільної захисної споруди обов’язково встановлюється вентиляційна система. Вона отримує повітря з навколишнього середовища, а його фільтрацію та підготовку забезпечує фільтр поглинач ФПУ-200. Український продукт від ТОВ “Мікрофільтр” має всі необхідні сертифікати та здійснює ефективне очищення кисню від небезпечних сполук.
Особливості очищувача
Фільтр ФПУ-200 здатен очищувати 200 кубічних метрів повітря на годину. Це універсальний варіант для обладнання системи вентиляції. Фільтр поглинач ФПУ-200 працює з більшістю небезпечних забруднювачів:
● отруйними речовинами, які застосовуються під час бойових дій;
● задимленнями, в яких можуть бути токсичні або отруйні речовини;
● біологічними сполуками, спрямованими на ураження організму;
● радіоактивним пилом, який утворюється під час ядерних вибухів та атомного ураження територій.
Завдяки своїм показникам фільтр поглинач для захисних споруд є продуктивним засобом очищення повітря. Його рекомендовано ДСНС України для використання у сховищах, розрахованих на 150 осіб. У таких умовах він забезпечує повноцінне очищення повітря. Фільтр поглинач ФПУ-200 зберігає свої властивості за температури -50-+50 градусів за Цельсієм, але вологість повітря має бути не більше 95 %.
Фільтр ФПУ-200 потрібно вибирати з врахуванням того, що потрапляння до нього крапельної вологи є неприпустимим. Інакше він втратить свої властивості. В залежності від потреб в об’ємі повітря можна комбінувати кілька фільтрів поглиначів ФПУ-200. У такому випадку вони працюють разом, забезпечуючи ефективне очищення вхідних повітряних потоків.
Характеристики фільтра поглинача ФПУ-200 забезпечують його ефективну роботу. Їх варто враховувати для правильного проектування сховища.

Показник

Характеристика

Номінальні витрати повітря

100 куб. метрів за годину

Максимальний опір фільтра

539,4 Па

Діаметр

515 мм

Висота

410 мм

Вага

31 кг

Можливі конфігурації
Один фільтр поглинач ФПУ-200 не забезпечить достатнього рівня продуктивності, тому їх об’єднують у комплекси з кількістю очищувачів не більше трьох. Дана модель може встановлюватися у розповсюджені фільтровентиляційні системи, у тому числі:
1. ФВК-1. Робота відбувається у двох режимах: очищення від радіоактивного пилу, до якого в іншому режимі додається й захист від отруйних речовин, у тому числі біоаерозолів. У першому випадку продуктивність складає 1200 кубічних метрів повітря на годину, у другому – знижується до 300 кубометрів. Фільтр поглинач ФПУ-200 українського виробництва – не єдиний компонент системи, до неї входять предфільтр, вентилятор, деталі для монтажу приладів, клапани ДУ та тягонатискомір.
2. ФВК-2. Працює таким же чином, як і попередній комплекс, але має додатковий режим, що фільтрує окис вуглецю та задимлення, а також регенерує повітря. 70 кубометрів максимально очищеного повітря продукуються для надлишкового тиску повітря у захисному приміщенні. Воно додатково охолоджується. За комплектацією ФВК-2 має також термометр, фільтр ФГ-70 і спеціальну установку РУ-150/6.
3. ФВА-49. Універсальний комплект, який має режим очищення повітря від шкідливих речовин, але однаково добре функціонує і під час вентиляції.
Фільтр поглинач ФПУ-200 купити в Україні можна тільки від ТОВ “Мікрофільтр”. Принцип його роботи є незмінним. Повітря постачається з вулиці за допомогою вентилятора ЕРВ-49 та проходить через торцевий отвір фільтра. У протидимному агрегаті відбувається очищення від аерозолів. Далі працює вугільний каталізатор, який очищує повітряні маси від отруйних речовин.
Повністю очищене повітря проходить до приміщення через вентиляцію, не наражаючи на небезпеку людей, які знаходяться там. Обладнання монтується у спеціально визначеному місці та має регулярно обслуговуватися, щоб фільтри зберігали свої властивості.
Купити фільтри в Україні
Фільтр поглинач ФПУ-200 офіційно виробляється тільки компанією “Мікрофільтр”, яка працює на вітчизняному ринку. Продукція є сертифікованою та дозволеною органами ДСНС, тому під час її використання не виникне проблем з інспекцією цивільного сховища. Ми є офіційними представниками виробника, а отже у співпраці з нами є значні переваги:
● демократична вартість – на фільтр поглинач ФПУ-200 ціна є прийнятною, що дозволяє придбати очищувальне обладнання без надлишкових витрат;
● великий асортимент – ми пропонуємо купити фільтри типу ФПУ-200 як окремо, так і разом з монтажними комплектами для об’єднання кількох елементів. Крім того, в асортименті є протигази, респіратори та інші товари для цивільного захисту населення, наявності яких вимагає закон;
● гарантія якості – ми пропонуємо тільки офіційну українську продукцію, яка буде справно виконувати свої функції та якісно очищувати повітря. Стежимо за тим, щоб клієнти отримували найкращий товар та за строками придатності, адже після 10 років зберігання фільтр не здатний абсорбувати небезпечні речовини.
Якщо ви вирішили фільтр поглинач ФПУ-200 купити в Україні, необхідно звернутися до наших менеджерів. Вони оберуть найкращу комплектацію. Доставка продукції з повним комплектом документації здійснюється по всій території країни. З нашими спеціалістами комісійне оформлення не буде проблемою. Сертифікати якості, паспорт фільтра, висновок СЕС та інші документи мають офіційні печатки та можуть бути перевірені у порядку, передбаченому законодавством.
ТОВ “Мікрофільтр” – надійний постачальник фільтрів-поглиначів, який налагодив повний виробничий цикл на території України. Він гарантує ефективне очищення повітря в найскладніших умовах, забезпечуючи захист від хімікатів в укриттях, які призначені для цивільного населення.

УВАГА!

Фільтри-поглиначі ФПУ-200 для захисних споруд цивільного захисту  в Україні на даний час не виробляються!

У даній категорії немає товарів.