Menu
Your Cart

РЕСПІРАТОРИ МІКРОН

Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
протигази від виробника
Цивільний захист КР
Протигази українського виробництва
експертний висновок торгово-промислової палати України про країну походження
Цивільний захист КР
лише поточний рік виробництва
у нас немає протигазів "знятих зі зберігання"
Цивільний Захист КР
комплектація погоджена з ДСНС України
відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010
РЕСПІРАТОРИ МІКРОН

РЕСПІРАТОРИ МІКРОН

Який найвідоміший бренд респіратора ви знаєте? Респіратор Мікрон – найвідоміший респіратор-напівмаска в Україні. Ви звичайно можете зі мною не погодитися, але респіратори Мікрон є респіраторами, що найбільше продаються в Україні.

Виробник респіраторів Мікрон (ТОВ Мікрофільтр) розпочав виробництво респіраторів-напівмасок Мікрон ще далекого 1996 року. Респіратор Мікрон є першим українським респіратором. Щодня із виробництва виходять до 50 тисяч респіраторів Мікрон. Респіратори Мікрон закуповує Національна поліція та Національна гвардія. Респіратори Мікрон застосовуються солдатами та офіцерами збройних сил України та медиками Міністерства охорони здоров'я України. Респіратори Мікрон використовують у промисловості, у морських портах, атомних електростанціях. Респіратори-напівмаски Мікрон застосовують працівники уранових шахт для захисту органів дихання від радіоактивного пилу. Область застосування респіраторів Мікрон дуже велика, її не можна перерахувати у межах невеликого рекламного опису продукту.

Чим хороший респіратор Мікрон. Респіратори Мікрон виготовляються в широкому асортименті. Респіратори Мікрон поділяються на 2 види:

  • респіратор Мікрон із клапаном видиху;
  • респіратор Мікрон без клапана видиху;

Респіратори Мікрон мають 3 ступені захисту:

  • респіратор Мікрон ФФП1 (FFP1);
  • респіратор Мікрон ФФП2 (FFP2);
  • респіратор Мікрон ФФП3 (FFP3);

 

 

Ступінь захисту

Колір фурнітури

респіратор Мікрон ФФП1 (FFP1)

жовтий

респіратор Мікрон ФФП2 (FFP2)

зелений

респіратор Мікрон ФФП3 (FFP3)

червоний

 

 

Нам дуже часто ставлять питання, чим респіратори Мікрон із класом захисту ФФП2 (FFP2) відрізняються від респіраторів Мікрон, із класом захисту ФФП3 (FFP3) і чим респіратор Мікрон із клапаном видиху кращий за респіратор Мікрон без клапана видиху. У форматі питання-відповідь постараємося відповісти на ці та багато інших ваших питань.

Допомагають респіратори Мікрон захиститися від вірусу COVID-19, зокрема штаму Омікрон

Респіратор Мікрон урятує вас від Омікрон! Дійсно, напівмаска-респіратор Мікрон з класом захисту ФФП (FFP3) захищає ваші органи дихання від потрапляння в організм грибків, мікроорганізмів та вірусів, у тому числі і вірусу COVID-19.

Бажаємо придбати респіратори Мікрон. Яку мінімальну кількість респіраторів Мікрон Ви відпускаєте

Як виробник (офіційний представник виробника) респіраторів Мікрон, ми відпускаємо цю продукцію в кількості від 1 тисячі штук. Верхньої межі відвантаження респіраторів Мікрон не існує (в розумних межах!). Працює просте правило торгівлі. Чим більша партія – тим нижча ціна за штуку. Мінімальна партія – 1 тисяча штук. При замовленні респіратора Мікрон від 10 тисяч діє інша ціна. При замовленні респіраторів Мікрон від 50 тисяч діє третя ціна.

Як дізнатися ціну на респіратор Мікрон

Ціна на респіратор Мікрона залежить від кількості. Чим більша кількість, тим нижча ціна на респіратор Мікрон. Дізнатись ціну на респіратор Мікрон можна у наших менеджерів. Надішліть свій запит на нашу електронну пошту або на вайбер і Вам буде надіслано прайс на респіратор Мікрон.

Ми комунальне підприємство та хочемо купити респіратори Мікрон. Що потрібно прописати у тендерній документації

Якщо ваша організація бажає купити респіратори Мікрон за державні кошти та ймовірна сума закупівлі перевищує 20 тисяч гривень – вам потрібно проводити процедуру закупівлі через систему Прозорро. Якщо ви бажаєте респіратори Мікрон купити на суму менше 50 тисяч гривень, то достатньо підписати Договір постачання. Правильно прописати технічні умови для закупівлі респіраторів через систему Прозорро вам допоможуть наші менеджери.

Ми хочемо купити респіратор Мікрон у виробника. Як це зробити

Виробник респіраторів Мікрон ТОВ Мікрофільтр займається лише виробництвом ЗІЗ. Реалізація всієї продукції ТОВ Мікрофільтр (у тому числі і респіратори Мікрон) проводиться суворо через офіційного та ексклюзивного партнера виробника. Купуючи респіратори Мікрон (і іншу продукцію ТОВ Мікрофільтр) у нас – Ви купуєте безпосередньо у виробника. Наша компанія діє від імені та за дорученням виробника.

Чому у Вас ціна на респіратор Мікрон вища, ніж ціна на респіратор Мікрон в інтернет-магазинах

Справді такий нонсенс спостерігається. Але це все дуже просто зрозуміло. У країні існує чорний ринок ЗІЗ. На всіх підприємствах працівники виносять і продають ЗІЗ (респіратори, рукавиці, спец взуття, захисні окуляри та інше). Ці респіратори "делки" скуповують по 3-5 гривень (залежить від міста) за респіратор мікрон ФФП3 із клапаном. Далі ці респіратори з'являються у продажу інтернет-магазинів по 8-10 грн за штуку. Причому цей ринок настільки величезний, що вам можуть запропонувати не 10-20 штук, а сотні та тисячі респіраторів! А знайти в мережі сертифікати на респіратор Мікрон - справа 5 хвилин. Тому купуючи респіратори мікрон ФФП3 з клапаном по 8-10 грн/штука, ви допомагаєте розвивати чорний ринок СІЗОД.

Які терміни постачання респіраторів Мікрон

Терміни постачання залежить від партії респіраторів. Якщо партія респіраторів Мікрон не більша (1-5 тисяч штук) – постачання провадиться в строк до 3-х днів з моменту оплати. Якщо потрібно купити респіратор Мікрон в кількості 10-20 тисяч штук - поставка займе до 5-7 робочих днів. Якщо ви хочете респіратори Мікрон купити в кількості від 100 тисяч штук - відвантаження даної партії займе близько 1 місяця. Ви повинні розуміти, що респіратори Мікрон потрібні не тільки вам і підприємство має підписані контракти, які теж потрібно виконувати!

Можливість відстрочення платежу за респіратори Мікрон

Можливість відстрочення платежу є лише у підприємств, які закуповують респіратори Мікрона за бюджетні гроші. Якщо ваша організація не має державної форми власності, то відстрочення платежу за респіратори Мікрон не розглядається. Для комерційних підприємств при підписанні договору на постачання великої партії респіраторів Мікрон (більше 100 тисяч штук) може застосовуватися оплата частинами або передплата 50% при підписанні договору та оплата другої частини перед відвантаженням продукції вашому підприємству.

Як купити респіратор Мікрон з ПДВ

Ми є платниками ПДВ. Проблем купити респіратор Мікрон із ПДВ абсолютно немає.

Як відбувається доставка респіраторів Мікрон

  • респіратор Мікрон може бути відвантажений зі складу виробника у ваш транспорт;
  • респіратор Мікрон може бути доставлений на ваше підприємство нашим транспортом (застерігається окремо, залежить від партії);
  • респіратор Мікрон може бути відправлений перевізником Нова пошта у ваше місто або на ваше підприємство.

 

Якщо у вас є питання щодо придбання респіраторів Мікрон, відповіді на які ви не знайшли в даному розділі, можете поставити нашим менеджерам

ТЕЛЕФОН, ВАЙБЕР, ТЕЛЕГРАМ - +38 (067) 769-11-04
ЕЛЕКТРОНА ПОШТА - CZKR@UKR.NET

У даній категорії немає товарів.