Menu
Your Cart
Сайт знаходиться в стадії розробки. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності

ДИТЯЧІ ПРОТИГАЗИ

Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
Цивільний захист КР
протигази від виробника
Цивільний захист КР
Протигази українського виробництва
експертний висновок торгово-промислової палати України про країну походження
Цивільний захист КР
лише поточний рік виробництва
у нас немає протигазів "знятих зі зберігання"
Цивільний Захист КР
комплектація погоджена з ДСНС України
відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010
ДИТЯЧІ ПРОТИГАЗИ

ДИТЯЧІ ПРОТИГАЗИ

Щоб у надзвичайних ситуаціях малюки були захищені від впливу шкідливих речовин, які містяться в повітрі, використовуються дитячі протигази типу ГП-7к. Наразі це єдиний виріб українського виробництва, що пройшов офіційну сертифікацію у МНС, а його творець отримав дозвільні документи, яких вимагає закон. Вітчизняний виробник ТОВ “Мікрофільтр” пропонує купити дитячі протигази для максимальної безпеки носіїв у позаштатних ситуаціях.

Дитячі протигази, що пропонує ТОВ “Мікрофільтр”, цілком відповідають стандартам організації України (СОУ), які затверджені офіційним нормативним актом МНС під номером 75.2-00013528-002:2010. Їх було засновано на регламентах міжнародного та державного рівнів, які регулюють галузь громадянської безпеки.

Характеристики протигазів

Найефективнішими серед масових засобів захисту є дитячі протигази. Вони оберігають дихальні шляхи та слизові оболонки від впливу більшості небезпечних для здоров’я речовин. Серед частинок, які відфільтровуються ЗІЗ:

 • бойові отруйні речовини (серед них зарин, іприт, синильна кислота та інші);
 • радіоактивний пил;
 • інші небезпечні сполуки (проте аміак та його похідні можуть обійти фільтри);
 • біологічні аерозолі.

Наразі дитячі протигази купити потрібно через відповідні норми законодавства, які регламентують відповідальність керівників бюджетних установ за дитяче здоров’я. Вироби ГП-7 комплектують фільтрувальною коробкою з позначенням ГП-7к, такий набір ефективніший за саморятувальники, маски та респіратори. У таких протигазах можна знаходитися до 5-ти годин у епіцентрі забруднення, чого вистачить для виходу з зони ураження.

На дитячі протигази ціна є однаковою з іншими захисними виробами, адже за своїми властивостями вони не відрізняються. Офіційно їх виробляє лише одне підприємство в Україні, а продукція інших компаній часто є контрабандою або ж заборонена до продажу через неліцензійність виробництва.

Дитячі протигази українського виробництва мають беззаперечні переваги, серед яких надійність та невисока вартість, а в комплект входять усі необхідні документи. Щоб перевірка контрольних органів пройшла без проблем, потрібно мати всі папери. Державні службовці вимагатимуть:

 • паспорт на технічний виріб;
 • сертифікат експертизи, проведеної за модулем В;
 • висновок СЕС про безпеку протигазу для здоров'я;
 • декларація про повну відповідність діючому технічному регламенту;
 • сертифікат, виданий за системою управління якістю ДСТУ, зокрема про відповідність стандарту ISO 9001:2015.

Сучасні дитячі протигази захищають не лише від зовнішніх чинників, маючи безпечний для здоров’я склад та надійну конструкцію. Вони успішно спрацьовують у температурному діапазоні від -40 до +50 градусів за Цельсієм, не змінюючи свої експлуатаційні властивості.

Відмінності протигазів для дітей та дорослих

Купити дитячі протигази тепер дуже просто, адже відмінності від дорослих засобів захисту полягають лише у розмірі. Коли говорять про дитячі протигази, мають на увазі невеликі маски, часто це зріст 0 або 1. Вони чудово підійдуть дітям молодшого шкільного віку та середнього, навіть тим, хто навчається у дошкільних закладах. Крім розмірів, вироби нічим не відрізняються, у тому числі й характеристиками:

 • ступенем захисту організму;
 • строком придатності використання;
 • вартістю;
 • простотою використання;
 • переліком ситуацій для застосування захисних виробів.

Сучасні засоби індивідуального захисту невеликі за розмірами, основна їхня відмінність полягає лише в окружності голови. Щільне прилягання масок до обличчя забезпечують лямки, що підтягуються до певних розмірів. За таких умов організм буде більше захищений і під маску не потраплять отруйні речовини з повітря.

Дитячі протигази українського виробництва належним чином виконують своє призначення, надаючи захист органам дихання та слизовим оболонкам під час пожеж з виділенням токсинів до навколишнього середовища. Також вони будуть ефективними за наявності витоку хімікатів, підвищеної забрудненості повітря, навіть під час бойових атак хімічною зброєю.

Встановлена на дитячі протигази ціна не може бути нижчою, адже їх виробляє лише одне підприємство – ТОВ “Мікрофільтр». Вимоги нормативних актів та інструкцій із безпеки наразі дозволяють користуватися лише продукцією цього підприємства.

Цікаво! У випадку екстреного реагування діти дошкільного віку не можуть самостійно надягати захисні маски. Це завдання потребує участі дорослих, які пройшли інструктаж. Проте учні школи можуть самостійно надягати протигази, після того як з ними проведе роботу спеціаліст із громадянської безпеки, у тому числі закріпить навички на практиці.

Переваги ТОВ “Мікрофільтр” 

Протигази громадянського призначення, які також відомі своєю абревіатурою “ГП”, мають офіційний статус частково військової продукції. Саме тому для них діють особливі умови якості. За потреби купити дитячі протигази можна лише з українським маркуванням.

Якщо йдеться про недобросовісних продавців, то вони можуть вдаватися до підробки документів, перевулканізовувати дату виробництва. У випадку з контрабандою російського походження не можна бути впевненим у якості, адже легальне придбання таких товарів неможливе з причини антиросійських санкцій в Україні.

Нині лише ТОВ “Мікрофільтр” успішно пройшло перевірку експертами та довело наявність спеціалізованого виробництва, отримавши висновок Торговельно-промислової палати України. Деякі компанії також заявляють про свій статус виробника протигазів, проте довести його ніяк не змогли, тому закупівля в них має певні ризики.

Звертатися до них ризиковано, адже 80% наявного ринку України наповнені фальсифікованими та контрабандними виробами. Перші небезпечні можливим закінченням строку придатності, який встановлено в межах 10 років. Хімічні абсорбенти у фільтрі тоді втрачають свої властивості та навіть за нормального зовнішнього вигляду не можуть захищати власника.

Важливо! Якщо відповідальні особи вирішать купити дитячі протигази неналежної якості, вони відповідатимуть перед законом, а найсуворіше покарання гарантується, якщо через халатність здоров’ю та життю людей загрожуватиме небезпека.

Ми – представники єдиного в Україні сертифікованого виробника, через якого можна дитячі протигази купити законно та уникнути притягнення до відповідальності.

Закупівля протигазів

Щоб придбати предмети захисту згідно з нормами законодавства, потрібно пройти кілька етапів, зазначених у нормативних актах.

Зв'язатися з виробником або його офіційним представником.

На цій стадії сторони узгоджують кількість протигазів, строки постачання та особливості оформлення.

Тендер для бюджетних організацій.

Електронні торги проводяться за умови, що сума закупівель перевищує 50 тисяч гривень. Заявник, що створює закупівлю, має вказати у технічних умовах обов'язкове виробництво українським підприємством – з нашої сторони надається підтвердження цього документами. Якщо замовлення менше за цю суму – торги не проводяться.

Доставка товару.

Якщо мова йде про 10-20 виробів – вони доставляються транспортною компанією по всій території України. Великі вантажі супроводжують наші представники, які беруть участь у процедурі приймання.

Оформлення взяття на баланс.

Прийняття протигазів відбувається у комісійному порядку. До групи прийому входять представники керівництва організації, ДСНС, а також обов’язковою є участь спеціаліста з цивільного захисту.

 

Великі партії з кількістю протигазів понад 1000 виробляються індивідуально та постачаються кількома траншами. Очікувати такого замовлення потрібно не більше місяця, при цьому комплект постачання повністю узгоджують органи ДСНС, що не створює проблем для організацій.

Співпрацювати у питанні закупівель протигазів потрібно лише із сертифікованим виробником ТОВ “Мікрофільтр”. Його продукція відповідає всім діючим стандартам, а інспектори з громадянського захисту не матимуть запитань, при цьому особовий склад буде захищений від небезпеки в екстрених ситуаціях.

ДИТЯЧІ ПРОТИГАЗИ

Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7 з маскою МГП
Протигаз ГП-7 з маскою МГП Протигаз ГП-7 з маскою МГП українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги&ra..
870.00грн.
Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7 з маскою МП-04
Протигаз ГП-7 з маскою МП-04 Протигаз ГП-7 з маскою МП-04 українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні ..
880.00грн.
Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7 з маскою ПДФ-2
Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) Протигаз ГП-7 з маскою ПДФ-2 (дитяча маска) українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Кла..
860.00грн.
Виробник: ТОВ Мікрофільтр Модель: ГП-7 з маскою ШМП
Протигаз ГП-7 з маскою ШМП Протигаз ГП-7 українського виробництва (ТОВ Мікрофільтр). Відповідає вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ. Класифікація й загальні технічні вимоги». Всі протиг..
795.00грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
файли cookie
З метою підвищення продуктивності сайту і спрощення роботи з ним використовуються файли cookie. Файли cookie є невеликі фрагменти даних, за допомогою яких сайт може відрізняти нових і старих відвідувачів сайту і визначати, як відбувається користування сайтом, а також файли cookie необхідні для забезпечення роботи сайту. Якщо ви не згодні з тим, щоб на сайті використовується даний тип файлів, то ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера або не використовувати Сайт.